رای به سایت :
1728
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
دوشنبه 31 ارديبهشت 1397 -
بررسی عملکرد وضعیت نیروی انسانی و صالحین حوزه 316 حضرت رباب(س) برگزار شد
بررسی عملکرد وضعیت نیروی انسانی و صالحین حوزه 316 حضرت رباب(س) برگزار شد

بررسی عملکرد وضعیت نیروی انسانی و صالحین پایگاه های حوزه 316 حضرت رباب(س) با حضور فرمانده ناحیه شهید محلاتی، فرمانده و اعضای شورای حوزه و فرماندهان پایگاه ها در محل این حوزه برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1395/10/19 - 14:06
4
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، بررسی عملکرد وضعیت نیروی انسانی و صالحین پایگاه های حوزه 316 حضرت رباب(س) با حضور سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی، فرمانده و اعضای شورای حوزه و فرماندهان پایگاه ها در محل این حوزه برگزار شد.

در این جلسه فرمانده ناحیه شهید محلاتی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ولادت با سعادت امام حسن عسگری(ع) پیرامون عملکرد و فعالیت‌های این حوزه و پایگاه‌های تابعه آن در بخش نیروی انسانی و صالحین مطالبی را بیان نمود و به مسائل و مشکلات پایگاه‌های تابعه این حوزه پرداخت.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین شریعت پناه به بررسی و عملکرد قرارگاه صالحین پایگاه‌های و مربیان این حوزه پرداخت و افزود: فرماندهان پایگاه‎‌ها باید نسبت به فعال بودن پایگاه‌های خود در طرح شهید بهنام محمدی، برگزاری جلسات هئیت منتظران موعود، ارتقا کمی و کیفی حلقه‌های صالحین توجه و اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

سپس سرپرست معاونت نیروی انسانی ناحیه شهید محلاتی به بررسی و عملکرد جذب و تبدیل عضویت بسیجیان در حوزه و پایگاه‌های تابعه، جمعیت سطح حوزه و تعداد بسیجیان نسبت به جامعه هدف و وضعیت بروزرسانی اطلاعات بسیجیان در سامانه نیروی انسانی بسیج پرداخت، در پایان پایگاه‌های برتر عامل موفقیت خود را بیان و مشکلات و موانع موجود در سطح پایگا‌ها را بیان کردند.
 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11248