رای به سایت :
1728
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
دوشنبه 31 ارديبهشت 1397 -
ضیافت افطاری فرمانده ناحیه شهید محلاتی با سرکلانتر پایگاه ششم فاتب
گزارش تصویری/

ضیافت افطاری فرمانده ناحیه شهید محلاتی با سرکلانتر پایگاه ششم فاتب

مراسم ضیافت افطاری ناحیه شهید محلاتی با حضور فرمانده ناحیه شهید محلاتی، سرکلانتر پایگاه ششم فاتب و هئیت همراه و فرماندهان حوزه های مقاومت در این ناحیه برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/03/29 - 10:28
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، مراسم ضیافت افطاری ناحیه شهید محلاتی با حضور سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی، سرهنگ کتابی سرکلانتر پایگاه ششم فاتب و هئیت همراه و فرماندهان حوزه های مقاومت در این ناحیه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی ضمن آرزوی قبولی طاعات و خوشامد گویی در خصوص ماه مبارک رمضان مطالبی را بیان نمود.

سرهنگ محمدی با تأکید به ضرورت حفظ عاداتی که در طی این ماه بایستی داشته باشیم، بیان داشت: چه ماهی بهتر از ماه بندگی و چه میزبانی بهتر از خداوند متعال که ما بندگان گناه‌کار در این ضیافت بزرگ مهمان خداوند شده‌ایم، تقویت اراده و صبر در انسان، انس گرفتن با قرآن کریم، انجام دادن اعمال خیر و ... از جمله فرصت‌های استثنایی است که در این ماه برای انسان بوجود می‌آید، لذا بایستی فرصت را غنیمت شمرده و در حفظ این عادات سعی و تلاش کنیم؛

در ادامه طرفین پیرامون مسائل و معضلات منطقه 14 بحث و گفتگو کردند، سپس نماز مغرب و اعشاء به امامت حجت الاسلام و المسلمین فروزان‌نصر اقامه شد و در پایان حاضرین در مراسم افطاری که توسط ناحیه شهید محلاتی تدارک دیده شده بود شرکت کردند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 1118


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی        منطقه 14        محله شکوفه        حمله موشکی سپاه        دیرالزور سوریه