رای به سایت :
1735
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
سه شنبه 29 خرداد 1397 -
تبریک فرمانده ناحیه شهید محلاتی به مناسبت روز خبرنگار
تبریک فرمانده ناحیه شهید محلاتی به مناسبت روز خبرنگار

فرمانده قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید محلاتی با صدور پیامی به مناسبت روز خبرنگار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار فرار رسیدن روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران بسیجی ناحیه شهید محلاتی تبریک گفت.
calendar
تاریخ : 1396/05/16 - 18:52
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ، سرهنگ قاسمعلی محمدی  فرمانده ناحیه و قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید محلاتی در پیامی، فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران بسیجی ناحیه شهید محلاتی تبریک گفت.متن این پیام به شرح زیر است:

17 مردادماه مصادف با روز خبرنگار یادآور خبرنگاران شهیدی است که برای ثبت حقایق از جان گذشتند تا لحظه‌های ناب ایمان و دلدادگی انسان‌های پاک سرشت و نکو خصال را بر صفحه تاریخ بر جای گذارند.

به درستی که خبرنگار چشم بینا و زبان صادق و گویای مردم در عرصه اجتماع و تحولات سیاسی و بین‌المللی است که رسالت خود را از دریچه تعهد، صداقت و امانت‌داری تعریف می کند. خبرنگار وجدان بیدار جامعه است و چون دیده‌بان صادق در تلاش برای اطلاع‌رسانی صحیح، دقیق و سریع حوادث و  رخدادها بر می آید و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

بی‌شک بخشی از اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون خبرنگاران خستگی‌ناپذیری است که با انتشار صحیح، دقیق و به موقع اخبار در کنار وظایف سایر نهادهای انقلاب اسلامی ایفای نقش می‌نمایند.

اینجانب هفدهم مرداد ماه سالروز شهادت  خبرنگار شجاع و پرتلاش شهید محمود صارمی و روز خبرنگار را به عنوان یک روز ارزشمند اجتماعی  به همه خبرنگاران گرامی به ویژه خبرنگاران بسیجی قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید محلاتی که مجدّانه در سنگر اطلاع‌رسانی فعالیت می‌کنند، تشکر و قدردانی می‌نمایم وتوفیقات روز افزون همه عزیزان را در ظلّ توجّهات حضرت ولیعصر(عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب مسئلت می‌نمایم.

سرهنگ پاسدار قاسمعلی محمدی

فرمانده ناحیه و قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید محلاتی

انتهای پیام//

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 1118


Reply
no
0
yes
1
پایگاه شهید جلالیان
1396/05/17 - 00:03
با سلام
انشاءالله که بتوانیم به نحو احسنت به وظایف عمل کنیم
باسپاس فراوان از شما