رای به سایت :
1744
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
دوشنبه 25 تير 1397 -
جلسه فرماندهان حوزه‌های برادر برگزار شد
جلسه فرماندهان حوزه‌های برادر برگزار شد

جلسه ماهانه فرماندهان حوزه‌های برادر با حضور فرمانده ناحیه شهید محلاتی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه و سایر معاونت‌ها در سالن جلسات ولایت این ناحیه برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/07/18 - 10:07
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، جلسه ماهانه فرماندهان حوزه‌های برادر با حضور سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی، حجت الاسلام و المسلمین زارعی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه و سایر معاونت‌ها در سالن جلسات ولایت این ناحیه برگزار شد.

جلسه ابتدا با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آغاز شد، سپس سرهنگ قاسمعلی محمدی ضمن عرض خیر مقدم ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) را به حاضرین تسلیت گفت و افزود: محرم ماهی برای کسب رضایت پروردگار، دفاع از اسلام، ولایت و امامت است. محرم ماه اظهار وفاداری و ارادت به ساحت مقدس حضرت سیدالشهدء و یادآور مظلومیت تشیع در طول تاریخ است.

وی ترویج و رسیدن به شور و شعور حسینی را یکی از مسائل مهم دانست و تصریح کرد: زمانی که مردم یک منطقه و یا کشور به صورت فراگیر و جامع در راستای ترویج مذهب توحیدی خود گام برمی‌دارند بی‌شک هیچ یک از توطئه‌های دشمنان اسلام در آن سرزمین محقق نخواهد شد و خوشبختانه همه ما امروز شاهد این اصل مهم در کشورمان هستیم.

فرمانده ناحیه شهید محلاتی با اعلام اینکه امام حسین(ع) برای تبیین امر به معروف و نهی از منکر در جامعه قیام کرده است، بیان داشت: بصیرت عاشورایی و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه امری ضروری است.

در ادامه سرهنگ محمدی به بیان نکاتی پیرامون برنامه های اجرایی پیش‌رو پرداخت و در پایان هریک از فرماندهان حوزه‌ها گزارشاتی از عملکرد و برنامه‌های خود در هفته دفاع مقدس را ارائه دادند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11248


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی        منطقه 14        محله شکوفه        ناحیه بسیج شهید محلاتی        سرهنگ قاسمعلی محمدی