رای به سایت :
1744
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
دوشنبه 25 تير 1397 -
فرمانده ناحیه شهید محلاتی از پایگاه مقاومت بسیج شهدای فاطمه الزهرا(س) بازدید کرد
فرمانده ناحیه شهید محلاتی از پایگاه مقاومت بسیج شهدای فاطمه الزهرا(س) بازدید کرد

فرمانده ناحیه شهید محلاتی و هیئت همراه از پایگاه مقاومت بسیج شهدای فاطمه الزهرا(س) حوزه 311 امام جعفر صادق(ع) بازدید به عمل آورد.
calendar
تاریخ : 1396/07/20 - 07:31
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، سرهنگ قاسمعلی محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی و هیئت همراه از پایگاه مقاومت بسیج شهدای فاطمه الزهرا(س) حوزه 311 امام جعفر صادق(ع) بازدید به عمل آورد.

فرمانده ناحیه شهید محلاتی ضمن عرض خسته نباشید به فرمانده پایگاه، اعضاء شوراء و بسیجیان ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) را به حاضرین تسلیت گفت و از آنان به خاطر برنامه‌ها و فعالیت‌های انجام شده در این پایگاه تقدیر و تشکر کرد.

سرهنگ محمدی با اشاره به اهمیت حضور نیروهای بسیجی در پیشبرد اهداف کشور، بیان کرد: بسیج توانسته شرایط مناسبی را برای کشور و انقلاب اسلامی ایجاد کند تا با هم‌فکری و هم‌اندیشی با یکدیگر بسترهای ترویج انقلاب اسلامی را در سراسر جهان مهیا شود.

وی تصریح کرد: تفکر بسیجی شناختن چهره واقعی دشمن است، وظیفه شما بسیجیان شناخت دشمنان انقلاب اسلامی می باشد، از برنامه ها و نقشه های  دشمن آگاه شوید و خود را در مقابل آن تجهیز کنید.

در ادامه فرمانده ناحیه شهید محلاتی اظهار داشت: دشمن امروز با توسل به توطئه‌های مختلف از جمله نفوذ در ذهن نوجوانان و جوانان می‌خواهد آنها را از مسیر دین و ولایت دور کند، حضور جوانان و نوجوانان در مساجد و برنامه‌های مذهبی می تواند آنها را از دسیسه های دشمن درونی و بیرونی باز دارد.

در این جلسه فرمانده ناحیه شهید محلاتی بر جدی گرفتن بحث قرآن و عترت، آسیب‌شناسی و مراقبت از آسیب‌پذیری در فضای مجازی، افزایش جذب و تسریع در انجام هرچه بهتر ماموریت‌های محوله به بسیج تاکید داشت و سپس پیرامون مسائل، موانع و مشکلات موجود در سطح  پایگاه‌ و محله بحث و گفت‌وگو شد و در پایان فرمانده پایگاه شهدای فاطمه الزهرا(س) گزارشاتی از فعالیت‌های صورت گرفته در 6 ماه ابتدایی سال 96 ارائه نمود.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11248


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی        منطقه 14        محله شکوفه        ناحیه بسیج شهید محلاتی        سرهنگ قاسمعلی محمدی