رای به سایت :
1744
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
سه شنبه 26 تير 1397 -
 فرمانده ناحیه شهید محلاتی با فرماندهان نیروی انتظامی در منطقه 14 دیدار و گفتگو کرد
فرمانده ناحیه شهید محلاتی با فرماندهان نیروی انتظامی در منطقه 14 دیدار و گفتگو کرد

به مناسبت هفته نیروی انتظامی فرمانده ناحیه شهید محلاتی و هئیت همراه با سرکلانتر و رئیس پلیس امنیت پایگاه ششم منطقه 14 دیدار وگفتگو کرد.
calendar
تاریخ : 1396/07/20 - 11:24
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، به مناسبت هفته نیروی انتظامی سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی و هئیت همراه با سرهنگ کتابعلی سرکلانتر پایگاه ششم و سرهنگ نیک قلب رئیس پلیس امنیت پایگاه ششم منطقه 14 دیدار وگفتگو کرد.

سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی ضمن تبریک به خدمت‌گزاران در نیروی انتظامی به مناسبت بزرگداشت هفته نیروی انتظامی گفت: پرسنل محترم نیروی انتظامی از زحمتکشان جامعه هستند که در طول شبانه روز حامی امنیت مردم هستند که باید قدردان زحمات آن‌ها باشیم.

وی با اشاره به اهمیت اتحاد بین سپاه و نیروی انتظامی اظهار کرد: اتحاد و هم اندیشی بین این دو نهاد یک اتفاق مهم و خوبی است که به نحو مطلوبی برقرار می باشد و این تعامل منجر به پیشرفت برقراری امنیت مردم و جلوگیری آسیب های اجتماعی می شود.

در ادامه فرمانده ناحیه شهید محلاتی خاطر نشان کرد: حرکت سپاه، بسیج و نیروی انتظامی در یک راستا بوده و با هدف امنیت درحال تلاش هستند و این همبستگی در کلیت نظام تاثیر بسزایی دارد، خدمت به مردم یک افتخار برای نهادهای نظامی و انتظامی افتخاری بزرگ است.

در این جلسه پیرامون مباحث مهمی از جمله تعامل و همفکری بیش از پیش بسیج و نیروی انتظامی در بعد فرهنگی، اجتماعی و معنوی منطقه دارالمومنین تهران بحث و تبادل نظر شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11248