رای به سایت :
1768
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 -
جلسه استادیار و سرمربیان ناحیه شهید محلاتی برگزار شد
جلسه استادیار و سرمربیان ناحیه شهید محلاتی برگزار شد

جلسه استادیار و سرمربیان ناحیه شهید محلاتی با حضور فرمانده ناحیه شهید محلاتی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه و مسئول حوزه علمیه دارالسلام منطقه 14 در دفتر فرماندهی ناحیه شهید محلاتی برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/09/22 - 19:44
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، جلسه استادیار و سرمربیان ناحیه شهید محلاتی با حضور سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی، حجت الاسلام و المسلمین زارعی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه و حجت الاسلام و المسلمین اسکندری مسئول حوزه علمیه دارالسلام منطقه 14 در دفتر فرماندهی ناحیه شهید محلاتی برگزار شد.

جلسه ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد، سپس فرمانده ناحیه شهید محلاتی پیرامون ارتباط شبکه‌های تربیتی و اعضای آن و استفاده از ظرفیت‌های موجود در منطقه دارالمومنین تاکید کرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین اسکندری در خصوص دغدغه‌های واحد بر اتصال سلسله حلقه‌های صالحین، شبکه تربیتی و مهم بودن حضور سرمربیان در جلسات استادیار و سرمربی اشاره نمود.

وی تصریح کرد: تهیه و نصب الگوی مناسب شبکه تربیتی صالحین در مساجد و پایگاه‌ها و همچنین تهیه آمار دقیق و واقعی از حلقه‎های صالحین که شامل سن، تحصیلات، تعداد و موضوعات به کارگیری شده در حلقات صالحین می‌باشد. 

مسئول حوزه علمیه دارالسلام منطقه 14 اظهار داشت: اصلاح مبانی فکری و تربیتی با آگاه‌سازی در حلقه‌های صالحین و استفاده الگویی از شخصیت‌های جذاب، برجسته و مورد قبول مردم که در بعد انقلابی، شخصیتی و مقاومتی هستند می‌تواند الگویی مناسب جهت ارائه به حلقه‌های صالحین باشد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11248مطالب مرتبط