رای به سایت :
1763
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
سه شنبه 27 آذر 1397 -
جامعه قرآنی با خانواده شهید محمدرضا شیخ حسین دیدار کرد
جامعه قرآنی با خانواده شهید محمدرضا شیخ حسین دیدار کرد

به منظور گرامیداشت مقام والای خانواده شهدا مسئول سازمان قرآن و عترت بسیج تهران، مسئول قرآن وعترت ناحیه شهید محلاتی به همراه جامعه قرآنی با خانواده شهید محمدرضا شیخ حسین دیدار و گفتگو کردند.
calendar
تاریخ : 1396/10/23 - 11:37
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، به منظور گرامیداشت مقام والای خانواده شهدا دکتر قربانی مسئول سازمان قرآن و عترت بسیج تهران، خانم زاده باشی مسئول قرآن وعترت ناحیه شهید محلاتی به همراه جامعه قرآنی با خانواده شهید محمدرضا شیخ حسین دیدار و گفتگو کردند.

این دیدارها در راستای گرامیداشت و تجلیل از مقام شهدای قرآنی و با حضور اساتید، قاریان و مدیران قرآنی، در روزهای چهارشنبه هر هفته انجام می‌شود، چهارشنبه این هفته ۲۰ دی ماه جامعه قرآنی در سی‌امین دیدار خود، به دیدار خانواده شهید محمدرضا شیخ حسین رفته و با خصوصیات و شاخصه های اخلاقی این شهید آشنا شدند.

در ابتدی این مراسم  دکتر رحیم قربانی، مسئول سازمان قرآن و عترت بسیج تهران با اشاره به این موضوع که دیدار جامعه قرآنی با خانواده‌های معظم شهدای قرآنی از سال ۹۲ آغاز شده است، گفت: در ادامه روند دیدارها، اقدام به شناسایی و معرفی شهدای قرآنی کرده‌ایم و بیش از ۱۵۰ مستند، کتاب، نرم‌افزار و نماهنگ از نتایج دیدارها منتشر شده است.

وی افزود: شهدای قرآنی آیه‌های قرآن را عمل و تفسیر کرده‌اند و خداوند به ازای آن اجر و پاداش شهادت را به آنها تقدیم کرده است.

در ادامه  محمدحسین شیخ‌حسین، برادر شهید در رابطه با خصوصیات اخلاقی شهید به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: محمدرضا از دوران کودکی به قرآن علاقه بسیار داشت و راستگویی یکی از اخلاق بارز شهید به شمار می‌رفت.

در این دیدار، نوه برادر شهید، وصیت‌نامه شهید را در جمع حاضرین قرائت کرد و در پایان هم نمایندگان جامعه قرآنی هدایای خود را به خانواده او اهدا کردند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11078مطالب مرتبط