رای به سایت :
1766
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
شنبه 03 فروردين 1398 -
فرمانده ناحیه شهید محلاتی با خانواده شهید سید مهدی رضوی مرقی دیدار کرد
فرمانده ناحیه شهید محلاتی با خانواده شهید سید مهدی رضوی مرقی دیدار کرد

در آستانه مبعث نبی اکرم (ص) و در ابتدای سال 1397 فرمانده ناحیه شهید محلاتی و هئیت همراه به دیدار مادر شهید سید مهدی رضوی مرقی رفتند.
calendar
تاریخ : 1397/01/21 - 18:23
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،در آستانه مبعث نبی اکرم (ص) و در ابتدای سال 1397 سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی و هئیت همراه به دیدار مادر شهید سید مهدی رضوی مرقی رفتند.

در این دیدارفرمانده ناحیه شهید محلاتی ضمن تبریک ایام ماهرجب و سال نو بیان داشت: بقای انقلاب، امنیت و پیشرفت کشور مرهون خون شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های آنان است و اگر امروز این اقتدار و عزت در داخل کشور و عرصه‌های بین المللی وجود دارد به برکت خون همین شهدا است.

وی تصریح کرد: شهدای عزیز ما برای آسایش و آرامش جامعه و برای دفاع از دین، کشور و برای دفاع از ارزش های این نظام الهی از جان و مال خود گذشتند و در برابر دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی کردند.

سرهنگ محمدی با اشاره به صبر و استقامت خانواده‌های شهدا، گفت: کار خانواده‌های شهدا کمتر از کار شهدا نیست، چرا که خانواده‌های شهدا با صبر و بردباری که از خود نشان دادند، عزت و کرامت شهدای عزیز ما را حفظ کردند.

در این دیدار مادر شهید سید مهدی رضوی مرقی به بیان خاطراتی از فرزند شهیدش پرداخت.

در پایان فرمانده ناحیه شهید محلاتی لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به خانواده سید مهدی رضوی مرقی اهدا کرد.

شهید سید مهدی رضوی قهی متولد سال 1350 بودند که در سن نوجوانی با رها کردن تحصیل خود در مدرسه به جبهه رفتند و در سن 17 سالگی در سال 1367 در عملیات مرصاد به شهادت نائل شدند، این شهید عضو گردان مسلم ابن عقیل (ع) بود و به صورت ناجوانمردانه ای ازسوی منافقین شکنجه و به درجه رفیع شهادت نائل شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15865


tags
   خبر قسم        عکس قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی        منطقه 14        محله قیام        دیدار باخانواده شهدا        دیدار با مادر شهید                                    

مطالب مرتبط