رای به سایت :
1766
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -
 فرمانده ناحیه شهید محلاتی از پایگاه مقاومت بسیج عزیزه بازدید کرد
فرمانده ناحیه شهید محلاتی از پایگاه مقاومت بسیج عزیزه بازدید کرد

فرمانده ناحیه شهید محلاتی با هیئت همراه از پایگاه مقاومت بسیج عزیزه حوزه 318 حضرت سمانه(س) بازدید به عمل آورد.
calendar
تاریخ : 1397/02/11 - 09:49
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، سرهنگ قاسمعلی محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی با هیئت همراه از پایگاه مقاومت بسیج عزیزه حوزه 318 حضرت سمانه(س) بازدید به عمل آورد.

فرمانده ناحیه شهید محلاتی ضمن عرض تبریک به مناسبت اعیاد ماه شعبان و خسته نباشید به فرمانده پایگاه، اعضاء شوراء و بسیجیان از آن‌ها به خاطر برنامه‌ها و فعالیت‌های انجام شده در این پایگاه تقدیر و تشکر کرد و انسجام را مهم‌ترین رکن پایگاه‌های بسیج دانست و اظهار کرد: بسیج در عرصه مقابله با تهاجم فرهنگی اهمیت قابل‌ ملاحظه‌ای دارد؛ زیرا این عرصه، عرصه‌ای وسیع، پیچیده و دیر بازده بوده که ویژگی بسیج هم همین است.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه بسیج دو ویژگی بارز دارد، گفت: انسجام اساس کارهای بسیجی است و تا انسجام تحقق پیدا نکند ارتقا اتفاق نمی‌افتد، درواقع انسجام هرچه فشرده‌تر باشد، کارکرد آن بیشتر است.

ایشان دومین ویژگی کارهای بسیجی را عملیاتی کردن دانستنی‌ها عنوان کرد و افزود: باید دانستنی‌ها را تبدیل به عمل کنیم و هر آنچه که یاد داریم را در عمل به منصه ظهور برسانیم.

سرهنگ محمدی پس از بررسی وضعیت موجود در جذب حداکثری افراد در پایگاه‌های بسیج، قرآن و عترت و فضای مجازی به منظور تقویت موارد فوق راه کارهایی را ارائه نمود، در پایان اعضای شورا و فرمانده پایگاه به ارائه گزارش در خصوص فعالیت‌هایشان و همچنین ارائه راهکار به جهت هرچه بهتر انجام شدن برنامه‌های بسیج پرداختند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11248


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی        منطقه 14        محله شکوفه        ناحیه شهید محلاتی        سرهنگ قاسمعلی محمدی                                    

مطالب مرتبط