رای به سایت :
1766
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
چهارشنبه 29 اسفند 1397 -
فرمانده ناحیه شهید محلاتی از پایگاه مقاومت بسیج رهروان ولایت فقیه بازدید کرد
فرمانده ناحیه شهید محلاتی از پایگاه مقاومت بسیج رهروان ولایت فقیه بازدید کرد

فرمانده ناحیه شهید محلاتی با هیئت همراه از پایگاه مقاومت بسیج رهروان ولایت فقیه حوزه 309 امام باقرالعلوم(ع) بازدید به عمل آورد.
calendar
تاریخ : 1397/02/11 - 09:49
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، سرهنگ قاسمعلی محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی با هیئت همراه از پایگاه مقاومت بسیج رهروان ولایت فقیه حوزه 309 امام باقرالعلوم(ع) بازدید به عمل آورد.

سرهنگ محمدی ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و عرض خسته نباشید به فرمانده پایگاه، اعضاء شوراء و بسیجیان از آن‌ها به خاطر برنامه‌ها و فعالیت‌های انجام شده در این پایگاه تقدیر و تشکر کرد.

فرمانده ناحیه شهید محلاتی اظهار داشت: آمریکا سال‌ها است که گزینه جنگ سخت را روی میز گذشته و تاکنون هیچ اقدام عملی نکرده است و در این راستا از طریق جنگ نرم و فضاهای مجازی و شبکه‌های اجتماعی قصد تخریب و تضعیف باورها و ارزش‌های دینی جوانان و نوجوانان بخصوص دختران کشورمان را که نسل آینده ما را تربیت می‌کنند، دارد.

وی تصریح کرد: جنگ نرمی که کشورمان در شرایط کنونی با آن روبه‌رو است باید از آن به‌عنوان جهاد کبیر یاد شود، کشورهای غربی در تمام زمینه‌ها به‌ویژه در فضاهای مجازی و شبکه‌های اجتماعی نقطه‌ ضعف‌های بسیاری دارند و اگر بسیجیان به‌ صورت تهاجمی و منسجم به این‌گونه فضاها ورود پیدا کنند آنگاه نقاط ضعف کشورهای غربی و استکبار بیشتر نمایان‌تر می‌شود.

سرهنگ محمدی پس از بررسی وضعیت موجود در جذب حداکثری در پایگاه‌های بسیج، قرآن و عترت و فضای مجازی در خصوص تقویت موارد فوق راه کارهایی را ارائه نمود، در پایان اعضای شورا و فرمانده پایگاه به ارائه گزارش در خصوص فعالیت‌هایشان و همچنین ارائه راهکار به جهت هرچه بهتر انجام شدن برنامه‌های بسیج پرداختند، در پایان نیز از بسیجیان برتر این پایگاه توسط فرمانده ناحیه شهید محلاتی تقدیر بعمل آمد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11248


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی        منطقه 14        محله شکوفه        ناحیه شهید محلاتی        سرهنگ قاسمعلی محمدی                                    

مطالب مرتبط