رای به سایت :
1765
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
پنجشنبه 04 بهمن 1397 -
فرمانده ناحیه شهید محلاتی با بسیجیان مسجد میثم دیدار کرد
فرمانده ناحیه شهید محلاتی با بسیجیان مسجد میثم دیدار کرد

فرمانده ناحیه شهید محلاتی و هیئت همراه با بسیجیان مسجد میثم حوزه 317 امام رضا(ع) دیدار و گفتگو کرد.
calendar
تاریخ : 1397/02/11 - 09:50
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، سرهنگ قاسمعلی محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی و هیئت همراه  با بسیجیان مسجد میثم حوزه 317 امام رضا(ع) دیدار و گفتگو کرد.

فرمانده ناحیه شهید محلاتی ضمن تبریک بمناسبت اعیاد شعبانیه و عرض خسته نباشید به فرمانده حوزه، پایگاه، اعضاء شوراء و بسیجیان از آن‌ها به خاطر برنامه‌ها و فعالیت‌های انجام شده در این پایگاه تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: دشمن امروز با توسل به توطئه‌های مختلف از جمله نفوذ در ذهن نوجوانان و جوانان می‌خواهد آنها را از مسیر دین و ولایت دور کند، حضور جوانان و نوجوانان در مساجد و برنامه‌های مذهبی می تواند آنها را از دسیسه های دشمن درونی و بیرونی باز دارد.

وی با اشاره به اینکه بایستی دشمنان خود را در همه زمینه‌ها بهتر و دقیق‌تر بشناسیم تا بتوانیم راه‌های مقابله با آن را پیدا کنیم، افزود: دشمنان ما تا بتواند درمقابل ما توطئه و دشمنی می‌کند مگر این که احساس یاس و نا امیدی کنند و برای رهایی از تهدیدات دشمنان باید تلاش کنیم آنان را مایوس کنیم.

فرمانده ناحیه شهید محلاتی خاطر نشان کرد: دشمن شناسی و شناخت راه‌های سلطه مستکبرین بر مستضعفان کمک خوبی به ما برای شناخت راه‌های مایوس کردن دشمنان خواهد کرد و برای برنامه‌ریزی صحیح در راستای مقابله با دشمن باید راه‌های دشمنی دشمنان را بشناسیم.

سرهنگ محمدی پس از بررسی وضعیت موجود در جذب حداکثری افراد در پایگاه‌های بسیج، قرآن و عترت و فضای مجازی به منظور تقویت موارد فوق راه کارهایی را ارائه نمود، در پایان اعضای شورا و فرمانده پایگاه به ارائه گزارش در خصوص فعالیت‌هایشان و همچنین ارائه راهکار به جهت هرچه بهتر انجام شدن برنامه‌های بسیج پرداختند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11248


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی        منطقه 14        محله شکوفه        ناحیه شهید محلاتی        سرهنگ قاسمعلی محمدی                                    

مطالب مرتبط