رای به سایت :
1766
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -
جانبازان چراغ راه انقلاب هستند
فرمانده ناحیه شهید محلاتی:

جانبازان چراغ راه انقلاب هستند

فرمانده ناحیه شهید محلاتی گفت: جانبازان عزیز سند حقانیت جمهوری اسلامی ایران بوده و به برکت وجود جانبازان است که خداوند برکات و نعمات خود را بر ما ارزانی می‌دارد.
calendar
تاریخ : 1397/02/11 - 09:51
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، بمناسبت میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و گرامیداشت روز جانباز، با حضور سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی، دکتر حمیدی شهردار، شریعت مسئول بنیاد شهید منطقه و سایر مسئولین از جانبازان منطقه دارالمومنین تهران در سالن جلسات شهرداری منطقه 14 تجلیل و تقدیر شد.

در این جلسه فرمانده ناحیه شهید محلاتی ضمن تبریک بمناسبت میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و گرامیداشت روز جانباز اظهار داشت: جانبازان چراغ راه انقلاب هستند و در راهی که انتخاب کردند ثابت قدم هستند.

وی تصریح کرد: جانبازان عزیز سند حقانیت جمهوری اسلامی ایران بوده و اسطوره های ایثار و مقاومت هستند و به برکت وجود جانبازان است که خداوند برکات و نعمات خود را بر ما ارزانی می‌دارد، در عصر حاضر نعمت بزرگ امنیت و وضعیت مطلوب کشور مرهون خون شهدا و جانفشانی جانبازان و آزادگان است که حق عظیمی بر گردن همه ما دارند.

سرهنگ محمدی بیان داشت: مقام معظم رهبری امسال تأکید داشتند که در دیدار جانبازان، نسل جوان را نیز همراه خود برده تا ارتباط این نسل با نسل دهه ۶۰ و اتفاقات و وقایع آن زمان برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن ایام برقرار شود.
در این مراسم از جانبازان هشت سال دفاع مقدس منطقه 14 توسط مسئولین منطقه تجلیل و تقدیر شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11248


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی        منطقه 14        محله شکوفه        ناحیه شهید محلاتی        سرهنگ قاسمعلی محمدی                                    

مطالب مرتبط