رای به سایت :
1766
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -
فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان بایستی در جامعه ترویج داده شود
فرمانده ناحیه شهید محلاتی:

فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان بایستی در جامعه ترویج داده شود

فرمانده ناحیه شهید محلاتی گفت: مسئولان وظیفه خود می‌دانند که با خانواده های شاهد و ایثارگر دیدار کنند و از نزدیک با مشکلات این خانواده ها آشنا شوند و برای حل مشکلاتشان کوشا باشند.
calendar
تاریخ : 1397/02/11 - 13:37
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، بمناسبت اعیاد شعبانیه و به منظور تجلیل از مقام شامخ خانواده شهدا سرهنگ قاسمعلی محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی و هیئت همراه با حضور در منزل شهید علیرضا زبردست زرین با مادر این شهید بزرگوار دیدار و گفتگوکرد.

فرمانده ناحیه شهید محلاتی با اشاره به اینکه فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه ترویج داده شود، اظهار داشت: احترام جامعه نسبت به خانواد های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس نشان دهنده پایبندی آنان به ارزش‌های ملی و مذهبی است.

وی امنیت امروز کشور را مرهون رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌های شهدا و ایثارگران دانست و افزود: مسئولان وظیفه خود می‌دانند که با خانواده های شاهد و ایثارگر دیدار کنند و از نزدیک با مشکلات این خانواده ها آشنا شوند و برای حل مشکلاتشان کوشا باشند.

سرهنگ محمدی گسترش فرهنگ ایثار و شهادت را مهمترین رسالت در انقلاب اسلامی دانست و یادآور شد: بی‌شک امروز شهدا، جانبازان و ایثارگران نمادهای بی‌بدیل ایثار، مقاومت و شهادت در کشور عزیزمان ایران هستند و باید از رشادت‌های عزیزان تشکر کرد.

در پایان فرمانده ناحیه شهید محلاتی لوح تقدیر و هدیه‌ای به رسم یادبود به خانواده شهید علیرضا زبردست زرین اهدا کرد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11248


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی        منطقه 14        محله شکوفه        ناحیه شهید محلاتی        دیدار خانواده شهدا        س                            

مطالب مرتبط