رای به سایت :
1766
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
چهارشنبه 29 اسفند 1397 -
فرمانده ناحیه شهید محلاتی با خانواده شهید حسینی دیدار کرد
فرمانده ناحیه شهید محلاتی با خانواده شهید حسینی دیدار کرد

بمناسبت اعیاد شعبانیه و به منظور تجلیل از مقام شامخ خانواده شهدا فرمانده ناحیه شهید محلاتی و هیئت همراه با حضور در منزل شهید مجتبی حسینی با مادر این شهید بزرگوار دیدار و گفتگوکرد.
calendar
تاریخ : 1397/02/11 - 13:38
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، بمناسبت اعیاد شعبانیه و به منظور تجلیل از مقام شامخ خانواده شهدا سرهنگ قاسمعلی محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی و هیئت همراه با حضور در منزل شهید مجتبی حسینی با مادر این شهید بزرگوار دیدار و گفتگوکرد.

در این دیدار فرمانده ناحیه شهید محلاتی با تأکید لزوم حرکت در مسیر شهدا، عنوان کرد: شهدا هیچ‌گاه از یاد نخواهند رفت و ما قدردان شهدا و خانواده‌ آن‌ها هستیم و این قدردانی نه تنها با زبان بلکه باید در عرصه عمل نیز نمود داشته باشد.

وی صبر و شکیبایی خانواده شهدا را یکی از امدادهای غیبی و الهی در دوران دفاع مقدس برشمرد و گفت: در کنار امدادهای غیبی دوران دفاع مقدس که منجر به پیشروی نیروهای مجاهد اسلام در برابر دشمن می‌شد، صبر و شکیبایی خانواده شهدا که با اشتیاق فرزندان خود را راهی جبهه‌های جنگ حق علیه باطل می‌کردند نیز از امدادهای دیگر غیبی و الهی به شمار می‌آید.

در پایان فرمانده ناحیه شهید محلاتی لوح تقدیر و هدیه‌ای به رسم یادبود به خانواده شهید مجتبی حسینی اهدا کرد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11248


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی        منطقه 14        محله شکوفه        ناحیه شهید محلاتی        سرهنگ قاسمعلی محمدی                                    

مطالب مرتبط