رای به سایت :
1766
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -
جانشین فرماندهی ناحیه شهید محلاتی با خانواده شهید گلپیرا دیدار کرد
جانشین فرماندهی ناحیه شهید محلاتی با خانواده شهید گلپیرا دیدار کرد

به منظور تجلیل از مقام شامخ شهدا جانشین فرماندهی ناحیه شهید محلاتی و هیئت همراه با حضور در منزل شهید گلپیرا با خانواده این شهید گرانقدر دیدار و گفتگو کرد.
calendar
تاریخ : 1397/02/25 - 12:53
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، به منظور تجلیل از مقام شامخ شهدا سرگرد کامیاب جانشین فرماندهی ناحیه شهید محلاتی و هیئت همراه با حضور در منزل شهید گلپیرا با خانواده این شهید گرانقدر دیدار و گفتگو کرد..

جانشین فرماندهی ناحیه شهید محلاتی در این دیدار اظهارداشت: مردم ایران اسلامی قدردان خون شهدا و فداکاری ایثارگران هستند و ما بایستی شهدا را در زندگی سرلوحه کارخود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه خانواده شهدا با تقدیم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کار بزرگی را انجام دادند، عنوان کرد: خانواده‌های معظم شهدا با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان‌های کشور و مرزهای آن کاری بزرگی انجام دادند که این مهم  افتخار بزرگی برای تمامی ملت ایران است و هیچکس جز خداوند متعال نمی‌تواند اجر این صبوری، از خودگذشتگی و ایثار را بدهد.

سرگرد کامیاب دیدار با خانواده شهدا را یک فرصت و افتخار برای مسئولان دانست و گفت: این مهم باعث تجدید روحیه و توان برای خدمت بی منت و بهتر به مردم است.  امیدوار هستیم بتوانیم وظایف خود در خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد ملت شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم.

در پایان نیز  جانشین فرماندهی ناحیه شهید محلاتی با دادن لوح تقدیر و هدیه‌ای از این پدر شهید تقدیر و تشکر کرد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11248


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی        منطقه 14        محله شکوفه        ناحیه شهید محلاتی        سرگرد کامیاب        شهید گلپیرا                            

مطالب مرتبط