رای به سایت :
1768
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
شنبه 04 خرداد 1398 -
اسرائیل در ضعیف ترین شرایط تاریخی خود قرار دارد
حجت الاسلام و المسلمین پناهیان:

اسرائیل در ضعیف ترین شرایط تاریخی خود قرار دارد

حجت الاسلام و المسلمین پناهیان گفت: ملت ایران برای امریکا و اسرائیل ارزشی قائل نیستند که بخواهند نسبت به آنها اقدامات فراگیری انجام دهند.
calendar
تاریخ : 1397/02/26 - 14:10
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، جمعی از بسیجیان منطقه 14و اقشار مختلف مردم  تهران از ساعت 10 و 30 دقیقه صبح امروز  با تجمع در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا، به انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی و همچنین جنایت صهیونیست ها در کشتار فلسطینان در راهپیمایی روز نکبت اعتراض کردند.

در این تجمع حجت الاسلام پناهیان گفت: اسرائیل در ضعیف ترین شرایط تاریخی خود قرار دارد  و فقط کافیست به اشاره ای، پای خود را بر زمین بکوبیم. ملت ایران برای امریکا و اسرائیل ارزشی قائل نیستند که بخواهند نسبت به انها اقدامات فراگیری انجام دهند.

وی افزود: متاسفانه انها به عده ای احمق در سطح منطقه دل بسته اند و به وسیله انها برنامه های خود را در سطح منطقه پیگیری می کنند.

پناهیان در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: برخی فکر میکنند ترامپ یک تغییر جدید د ر ساختار امریکا ایجاد کرده است، حال آنکه ترامپ نتیجه همین ساختار است. در واقع این ساختار به دلیل شکست های پی در پی است که از سوی نیروهای مقاومت در سطح منطقه دریافت کرده است ترامپ را به عنوان فردی که بتواند بازی را با شلوغ کاری های خود به گونه ای بهم بزند تا عمق و گستره ی شکست امریکا دیده نشود وارد میدان کرد. بنابراین ترامپ برایند تمام تاریخ استکبار جهانی است و ما اعلام میکنیم که با این مسخره بازی ها هم هیچ تغییری در روند نابودی امریکا و استکبار جهانی و اعیادی اش در منطقه رخ نخواهد داد.
 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11248


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی        منطقه 14        محله شکوفه        ناحیه شهید محلاتی         راهپیمایی روز نکبت                                    

مطالب مرتبط