رای به سایت :
1768
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
یکشنبه 05 خرداد 1398 -
مراسم هفدهمین روز از ماه مبارک رمضان در ناحیه شهید محلاتی برگزار شد
مراسم هفدهمین روز از ماه مبارک رمضان در ناحیه شهید محلاتی برگزار شد

مراسم هفدهمین روز از ماه مبارک رمضان، با حضور جانشین فرماندهی، نمایندگی ولی فقیه در ناحیه شهید محلاتی با حضور خواهران و برادران بسیجی این ناحیه در حسینیه فاطمه الزهرا (س) برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1397/03/12 - 09:44
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، مراسم هفدهمین روز از ماه مبارک رمضان، با حضور سرگرد کامیاب جانشین فرماندهی ناحیه شهید محلاتی و سخنرانی حجت الاسلام زارعی نمایندگی ولی فقیه پیرامون آیه 38 سوره حج در ناحیه شهید محلاتی، خواهران و برادران بسیجی این ناحیه در حسینیه فاطمه الزهرا (س) برگزار شد.

این مراسم در ابتدا با جزءخوانی قرآن کریم آغاز شد،  سپس با سخنرانی حجت الاسلام زارعی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در مورد آیه 38 سوره حج مطالبی را بیان کرد.

نمایندگی ولی فقیه در ناحیه شهید محلاتی به تفسیر آیه 38 سوره حج پرداخت و در مورد خصوصیات این آیه اظهار داشت:  خداوند در این آیه مومنان را به کمک خود دلگرم ساخته است و می گوید،  خداوند از کسانی که ایمان اورده اند دفاع میکند ( ان الله یدافع عن الذین امنوا) بگذار طوائف و قبایل عرب و یهود و مشرکان دست به دست هم بدهند تا مومنان را تحت فشار قرار داده و به گمان خود نابود کنند، ولی خداوند وعده ی دفاع از آنها را داده است.

وی در ادامه تصریح کرد: این وعده الهی حکمی است جاری و ساری در تمام قرن ها ، مهم ان است که ما مصداق «الذین امنوا» باشیم که دفاع الهی به دنبال آن حتمی است.

حجت الاسلام و المسلمین زارعی در پایان این آیه موضوع مشرکان  را در نزد خدا با این عبارت بیان می سازد که خداوند هیچ خیانتکار و کافری را دوست ندارد( ان الله لا یحب کل خوان کفور ) . همان‌هایی که برای خدا شریک قرار دادند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11248


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی        منطقه 14        محله شکوفه        ناحیه شهید محلاتی        رمضان 97                                    

مطالب مرتبط