رای به سایت :
1768
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
چهارشنبه 04 ارديبهشت 1398 -
آئین تودیع و معارفه فرمانده ناحیه شهید محلاتی برگزار شد
آئین تودیع و معارفه فرمانده ناحیه شهید محلاتی برگزار شد

آئین تودیع و معارفه فرماندهی ناحیه شهید محلاتی با حضور سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ و هئیت همراه و مسئولین ادارات و ارگان های منطقه درالمومنین در سالن بصیرت ناحیه شهید محلاتی برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1397/03/24 - 10:00
5
محبوب  
رای به خبر :

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، آئین تودیع و معارفه فرماندهی ناحیه شهید محلاتی با حضور سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ و هئیت همراه، سردار حسینی فرمانده قرارگاه  قدر ثارالله، حجت الاسلام و المسلمین معراجی مسئول امور مساجد، شریعت مسئول بنیاد شهید و امور ایثارگران،  دکتر حمیدی شهردار منطقه 14، سرهنگ جلینی و سرهنگ امیدی سرکلانتر و رئیس پلیس آگاهی پایگاه ششم فاتب، حجت الاسلام و المسلمین زارعی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه شهید محلاتی، پایوران نواحی شهید بهشتی، شهید مطهری و شهید محلاتی در سالن بصیرت ناحیه شهید محلاتی برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد، سپس مراسم با خواندن سرود جمهوری اسلامی ایران توسط حاضرین ادامه پیدا کرد.

در ادامه فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ ضمن خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، پیشاپیش فرارسیدن عید سعید فطر را به حاضرین تبریک گفت و اظهار داشت: چهل سال است از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد و در طول این مدت فراز و نشیب‌های بسیاری از قبیل تهدید، تحریم، کج فهمی‌ها و خیانت‌های داخلی بوجود آمده است، اما آنچه که مهم است حفظ اسلام، ولایت فقیه و پاسداری از خون پاک شهدا است .

وی تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران مسیر اصلی خود را پیدا کرده است، گاهی سرعت آن کم و گاهی اوقات سرعت آن افزایش پیدا می‌کند و ما باید بدانیم در این مسیر حواشی بسیاری وجود دارد و بایستی مراقب باشیم که گرفتار این حواشی نشویم، نباید بذاریم حواشی بوجود آمده توسط دشمنان خارجی و داخلی ما را از مسیر اصلی انقلاب منحرف بسازد و در این مسیر نقش نیروهای انقلابی بسیار مهم و حائز اهمیت است.

سردار یزدی خاطر نشان کرد: بایستی به این نکته توجه کنیم که در حال حاضر چه رسالت مهمی را به عهده داریم و به افق پیش‌رویمان بیاندیشیم، امروزه بزرگترین حضور نیروهای انقلابی این است که خودشان را در سیکل خدمت‌گذاری به ملت و نظام اسلامی ببینند و به هر کسی که تحت لوای حکومت اسلامی است خدمت کنند.

وی بیان داشت: دشمنان با تلاش بسیجیان جهان اسلام سیلی محکمی خوردند و آماده بودند که از طرف ما عکس العملی ببینند اما به فاصله چند روز اتفاقی افتاد و در داخل خاک شان مورد هدف راکت‌ها و موشک‌ها قرار گرفتند.

در ادامه این مراسم سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی از تلاش‌ها و زحمات بی شائبه بسیجیان و پایوران ناحیه شهید محلاتی در زمان تصدی خود در مسئولیت جانشینی و فرماندهی این ناحیه تقدیر و تشکر کرد و برای سرهنگ سالارکیا فرمانده جدید ناحیه شهید محلاتی توفیق و موفقیت در این جایگاه را از خداوند متعال خواستار شد.


س‍پس سرهنگ سالارکیا فرمانده جدید ناحیه شهید محلاتی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک بمناسبت فرارسیدن عید سعید فطر اظهار داشت: از سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ تقدیر و تشکر کنم که به بنده اعتماد نمودند و این مسئولیت خطیر را بر عهده اینحانب قرار دادند و از تمام بسیجیان منطقه دارالمومنین و کسانی که در ناحیه، حوزه و پایگاه‌های زیرمجموعه حضور دارند درخواست همکاری می نمایم.

سپس با قرائت متن تقدیرنامه فرمانده سابق و متن حکم مسئولیت فرمانده جدید ناحیه شهید محلاتی توسط فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ لوح تقدیر به سرهنگ محمدی و حکم مسئولیت فرماندهی ناحیه جدید به سرهنگ سالارکیا تقدیم شد.

در پایان مراسم هدایایی به رسم یادبود از طرف پایوران و بسیجیان ناحیه شهید محلاتی و مسئولین منطقه درالمومنین تهران به سرهنگ محمدی فرمانده سابق ناحیه شهید محلاتی اهدا شد.
 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11248مطالب مرتبط