رای به سایت :
1768
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
جمعه 03 خرداد 1398 -
واکنش شهروندان عراقی به موضع العبادی
واکنش شهروندان عراقی به موضع العبادی

واکنش شهروندان عراقی به موضع العبادی؛ تاکید بر مخالفت با تحریم‌های آمریکا؛ هرگز لطف و کمک ملت و دولت ایران را فراموش نخواهیم کرد
calendar
تاریخ : 1397/05/20 - 14:39
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ، فضای مجازی طی روزهای اخیر شاهد موج گسترده واکنش شدید شهروندان عراقی به موضع‌گیری غیرمسئولانه و سئوال برانگیز حیدرالعبادی و مخالفت با تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ملت ایران بوده است.

کاربران عراقی به شیوه‌های مختلف مخالفت خود را با این موضع‌گیری العبادی نشان داده‌اند. آنها هشتگ «همبستگی با ایران» و «العبادی نماینده ما نیست» به حمایت از ملت و  دولت ایران در برابر تحریم‌های ظالمانه آمریکا پرداختند.

یک شهروند عراقی در این باره نوشت من به عنوان یک شهروند عراقی مخالفت خود را با اظهارات بزدلانه العبادی درباره تحریم‌های شرم آور تحمیلی بر جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کنم، من اعلام می‌کنم که با ایران ابراز همبستگی می‌کنم کشوری که از ما در جنگ با داعش حمایت کرد و خون فرزندانش با فرزندان ما در آمیخت آن هم در زمانی که شرکای وطن به ما خیانت کردند .

کاربر دیگری خطاب به العبادی نوشته است : چرا این حرف‌ها را زمانی  نزد که ایران درهای انبارهای سلاح و مهمات خود را در زمانی به روی ما باز کرد که جهان در برابر تهاجم وحشیانه و بربری داعش محصول غرب به ما تماشاچی و ساکت بود و منتظر لحظات سقوط عراق بود؟

شهروند عراقی دیگری هم نوشته است رابطه میان دولت‌های ایران و عراق مبتنی بر پایه‌های دین، برادری و برابری است و هیچ قدرت داخلی یا بیگانه یا هرگونه شکافی نمی‌تواند بر این رابطه غلبه کند.

کاربری با نام سیف الحق نوشته است آنها تلاش می‌کنند بین ما و ایران و حزب الله و انصارالله و ارتش ملی سوریه اختلاف و شکاف ایجاد کنند،‌ولی ما قوی‌تر هستیم، ما بهتر هستیم، آینده از آن ماست، سرنوشت این زباله‌ها(در اشاره به کسانی که از تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا حمایت می‌کنند) رو به زوال و نابودی است،‌به زباله‌دان  تاریخ...

کاربری با نام الیاسری نوشته  است ننگ  و عار برای هر ترسوی خائن امثال العبادی باد .

کاربر دیگری به همراهی و همدستی رژیم سعودی با آمریکا در تحریم‌های ضد ایرانی اشاره کرده و نوشته است ما نقش عربستان سعودی را فراموش نمی‌کنیم که تمام امکانات مالی خود را در اختیار آمریکا قرار داده تا علیه ایران به کار گیرد.

کاربری با انتشار تصویر جالب با هدف نشان دادن همبستگی ملت‌های عراق و ایران نوشته است تمام کشورهایی که به حاکمیت خود احترام بگذارند،‌به تحریم‌های آمریکا پایبند نیستند،‌فقط عراق به آن پایبند است، زیرا کشوری بدون حاکمیت است.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 678







مطالب مرتبط