رای به سایت :
1768
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
جمعه 03 خرداد 1398 -
نظم نوین جهانی و کاهش جمعیت انسانی
نظم نوین جهانی و کاهش جمعیت انسانی

در حال حاضر تنها دینی که در آن کنترل جمعیت انجام نمی شود، یهود است. به عبارت دیگر، صهیونیست هاحدود 97/5 میلیون نفر از یهودی های صهیونیست در اراضی اشغالی سکونت دارند. نه تنها به برنامه کنترل جمعیت عمل نمی کنند، بلکه روز...
calendar
تاریخ : 1397/05/20 - 14:45
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،مسئله جمعیت همواره از موضوعات مهم و موردبحث در محافل رسانه ای بوده، اما آنچه که اهمیت پرداختن به این موضوع را بیش از پیش نشان می دهد سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر «لزوم بازنگری در سیاست کنترل جمعیت» است. در راستای عمل به فرمایشات امام خامنه ای در سلسله مقالاتی سعی می کنیم که از زوایای مختلف به وضعیت نگران کننده رشد پایین جمعیت کشورمان بپردازیم، اما پیش از ورود به بحث جمعیت داخل کشور، لازم است نگاهی به آمار جمعیت جهان بیندازیم و ببینیم که آیا جمعیت جهان و همچنین جمعیت مسلمانان دنیا مطلوب است یا اقداماتی برنامه ریزی شده برای کاهش جمعیت جهان انجام می شود، برای پاسخ به این پرسش ها به ادامه این مقاله توجه کنید.

آمار جمعیت جهان
جمعیت جهان در صد سال اخیر به علت پیشرفت های پزشکی و افزایش کلان در قابلیت تولید کشاورزی با سرعت زیادی رشد کرده است. اما در دهه های اخیر رشد جمعیت در بسیاری از کشورهای جهان کاهش بسیار زیادی داشته است، به طوری که در سال 2011 نرخ رشد جمعیت به 1/1 درصد رسیده است. در این سال حدود 134 میلیون نفر به دنیا آمدند و 50 میلیون نفر از دنیا رفتند. در حال حاضر هم برخی از کشورها به ویژه اروپای شرقی به علت نرخ پایین باروری، میزان بالای مرگ و میر و مهاجرت، رشد منفی را تجربه می کنند. در آفریقای جنوبی رشد جمعیت به علت آمار بالای مرگ و میر ناشی از ایدز، رو به کند شدن است. تعدادی از کشورهای اروپای غربی نیز ممکن است با رشد جمعیت منفی روبه رو شوند. همچنین در سال های اخیر در قاره آسیا و 26 کشور منطقه نیز کاهش جمعیت وجود دارد. سازمان ملل شش سال پیش اعلام کرد که «تصور می رود میانگین نرخ باروری در سطح جهان تا سال 2025 کمتر از نرخ جایگزین انسان ها شود. « با وجود روند رو به کاهش جمعیت جهان، سازمان های بین المللی تحت نفوذ صهیونیزم، مدام بر طبل بحران افزایش جمعیت جهان می کوبند. اما به راستی چرا با وجود کاهش جمعیت دنیا، صهیونیزم جهانی خواستار کاهش جمعیت دنیاست؟ حقیقت این است که در پروژه نظم نوین جهانی که به دست سیاستمداران فراماسون آمریکا و صهیونیست ها طراحی می شود و اکنون در حال اجراست، کاهش جمعیت جهان به صورت جدی پیگیری می شود و مهم ترین گروه هدف آنها هم کشورهای مسلمان دنیا است. آنها از رشد جمعیت مسلمانان دنیا به شدت در هراسند، چرا که تفکر ضداستکباری و ظلم ستیزی که در اسلام وجود دارد منافع آنها را به خطر می اندازد. یکی از روش هایی که آنها برای کاهش جمعیت مسلمانان انجام می دهند، اجرای برنامه کنترل جمعیت در کشورهای مسلمان است. در اینجا بهتر است آماری از جمعیت مسلمانان دنیا ارائه شود تا به علت هراس دستگاه فراماسونری از جمعیت مسلمانان بیشتر پی ببریم.
جمعیت مسلمانان
جمعیت مسلمانان در سال 2007، 12/20 درصد جمعیت 6/6 میلیاردی جهان، یعنی 32/1 میلیارد نفر است که در رتبه دوم آیین های آسمانی جهان و ادیان ابراهیمی پس از مسیحیت که 2/2 میلیارد پیرو دارد، قرار دارد. جمعیت مسلمانان در سال 2009، 23/2 درصد جمعیت 97/6 میلیاردی جهان، یعنی 57/1 میلیارد نفر بود. نزدیک به 60 درصد از مسلمانان جهان در آسیا زندگی می کنند. همچنین 8/0 درصد از جمعیت کشور آمریکا را مسلمانان تشکیل می دهند. در یکی از آخرین آمارها، جمعیت مسلمانان جهان در سال 2010 میلادی نیز 6/1 میلیارد نفر بوده، یعنی 4/23 درصد جمعیت کل جهان. این آمار در سال 1990 حدود 20 درصد بوده است. نزدیک به دو سوم مسلمانان جهان در قاره آسیا از ترکیه تا اندونزی اقامت دارند. غرب آسیا(خاورمیانه) و آفریقای شمالی تواماً مکان زندگی نزدیک به یک پنجم مسلمانان جهان را تشکیل می دهد، اما در مورد وضعیت جمعیت مسلمانان در آینده باید گفت که طبق بررسی های انجام شده جمعیت مسلمانان جهان در سال2030 میلادی 2/2 میلیارد نفر یعنی 4/26 درصد خواهد شد. در سال 2030 میلادی جمعیت مسلمانان در ایالات متحده آمریکا 2/6 میلیون نفر خواهد بود و این به معنای آن است که در آن سال جمعیت مسلمانان حتی از یهودیان آمریکا نیز بیشتر خواهد بود. این گزارش که «آینده جمعیت مسلمانان جهان» نام دارد، در ادامه می افزاید: «در مجموع قاره اروپا طی 20 سال آینده شاهد رشد هشت درصدی جمعیت مسلمانان خواهد بود.» البته رشد جمعیت مسلمانان جهان نکته ای است که غربی ها نیز به آن معترفند. سال گذشته حتی، کلیسای واتیکان نیز در بیانیه ای به آن اعتراف کرد و به رشد چشمگیر مسلمانان نسبت به مسیحیان هشدار داد که البته این امر، به سبب گرایش تعداد زیادی از غربیان به دین اسلام است. با این وجود می توان گفت که افزایش مسلمانان دنیا، خطری برای امنیت حکومت های ظالم و مستکبر دنیاست. لذا صهیونیزم و حامیان شان با ترفندهای مختلف برنامه کنترل جمعیت را در اکثر کشورهای مسلمان به اجرا درمی آورند.
کنترل جمعیت در کشورهای مسلمان
خانم دکتر «نفیس صدیق» معاون سابق آقای خاویر پرز دوکوئیار، مدیر کل اسبق سازمان ملل و مدیر کل اجرایی صندوق ملل متحد در امور جمعیت، درباره اجرای برنامه تنظیم خانواده در کشورهای مسلمان می گوید: «ما تقریباً در همه کشورهای اسلامی ـ جز یکی ـ برنامه های تنظیم خانواده داریم ... تنها عربستان سعودی است که کاربرد وسایل جلوگیری از آبستنی را رسماً ممنوع کرده است . اما شنیدنی است که در همین کشور، وسایل جلوگیری از آبستنی را در تمام مغازه ها می فروشند. به هر مغازه ای مراجعه کنید، می توانید قرص ها و لوازم جلوگیری از آبستنی را بخرید.» خانم نفیس صدیق گفت : «برنامه های کنترل افزایش جمعیت و تنظیم خانواده به ویژه در کشورهای اندونزی ، مکزیک ، تونس ، مالزی ، سریلانکا و تایلند با موفقیت همراه بوده است . میزان رشد جمعیت در اندونزی [کشوری که 1/86 درصد مردمش مسلمان هستند] در سال 1996 تا حال ، از 3 درصد به 3/2 درصد رسیده است . یکی از عوامل موفقیت آمیز این کشورها در زمینه کنترل افزایش جمعیت و تنظیم خانواده ، سرمایه گذاری های وسیع در زمینه های آموزش و بهداشت و به ویژه مشارکت وسیع تر زنان در امور اجتماعی و توسعه کشور بوده است...»
اجرا نشدن کنترل جمعیت در رژیم صهیونیستی
با اینکه برنامه کنترل جمعیت مختص مسلمانان نیست و در کشورهای دیگر با ادیان مختلف نیز این برنامه اجرا می شود، اما در حال حاضر تنها دینی که در آن کنترل جمعیت انجام نمی شود، یهود است. به عبارت دیگر، صهیونیست هاحدود 97/5 میلیون نفر از یهودی های صهیونیست در اراضی اشغالی سکونت دارند. نه تنها به برنامه کنترل جمعیت عمل نمی کنند، بلکه روز به روز سعی در افزایش جمعیت اراضی اشغالی دارند. آنها زنان به اصطلاح مومن یهودی را به افزایش تعداد فرزند تشویق می کنند و اساساً پذیرفته شده که هر خانواده بایستی حداقل «چهار بچه» داشته باشد. جالب است بدانیم که مفیدترین زن در رژیم صهیونیستی زنی است که «هشت فرزند» داشته باشد. البته این رژیم غاصب به ترغیب ساکنان اراضی اشغالی برای زاد و ولد زیاد اکتفا نمی کند، بلکه برای افزایش جمعیت خود، یهودیان صهیونیست دیگر نقاط دنیا را نیز به فلسطین اشغالی فرا می خواند؛ البته همین رژیم آشکارا و پنهان به دنبال جلوگیری از افزایش جمعیت فلسطینی های مسلمان در سرزمین های اشغالی است
جنگ علیه جمعیت با کشتار انسانی
این کار با روش هایی چون؛ ایجاد جنگ های نظامی و اشغال کشورها، اختلافات قومی و مذهبی، انتشار بیماری ها توسط مافیای دارو و... انجام می شود.
1- ایجاد جنگ های مذهبی، قومی و...
رسانه های مختلف جهان همه روزه خبر کشته شدن انسان های زیادی را به کشورهای مختلف به ویژه غرب آسیا(خاورمیانه) مخابره می کنند. حجم کشتار انسانی در کشورهایی مانند پاکستان، افغانستان، عراق و... به حدی زیاد است که اگر روزی در رسانه ها خبر کشته شدن عده ای از مردم این سرزمین ها منتشر نشود، همگان تعجب خواهند کرد چراکه کشته شدن مردم در این کشورها، به یک رویه عادی تبدیل شده است. عامل اصلی این جنایات، غربی ها به سرکردگی آمریکا و صهیونیست ها هستند. آنها سعی می کنند مسلمانان غرب آسیا را به جان هم بیندازند تا با کشته شدن مسلمانان به دست یکدیگر یا اشغالگران غربی به اهداف ضدبشری خود نزدیک شوند. از طرف دیگر و در آن سوی دنیا، آمریکا تلاش های گسترده ای را برای محو قاره ای با مردمانی مظلوم و تحت سلطه به کار بسته است.هنری کیسینجر، سیاستمدار آمریکایی نقش تعیین کننده ای در تهیه و تدوین سیاست های آمریکا در مورد جمعیت جهان و علی الخصوص آفریقا داشته است. «وی با تمرکز بر روی آفریقا، برنامه ای را تهیه کرد و به اجرا گذاشت تا از طریق آن نژاد سیاه را که به عقیده او مخل امنیت ملی آمریکا بود  به شدت ضعیف کرده و یا از روی زمین محو کند ایجاد جنگ های داخلی و قبیله ای در آفریقا و تأمین تسلیحات این جنگ ها، بخشی از برنامه های کیسینجر بود. در واقع کیسینجر یک برنامه نسل کشی غیرحضوری برای آفریقا نوشت و اجرا کرد.»
در اینجا اگر بخواهیم نگاهی گذرا به کارنامه کشتار آمریکا در آفریقا بیندازیم با یک آمار وحشتناک روبه رو خواهیم شد. «سودان از سال 1955 تا سال 1972، 750 هزار کشته؛ نیجریه از سال 1967 تا سال 1979، دو میلیون کشته؛ آنگولا از سال 1980 تا سال 1988، 700 هزار کشته؛ موزامبیک از سال 1980 تا سال 1988، یت میلیون کشته؛ اوگاندا از سال 1971 تا سال 1978، 300 هزار کشته؛ بروندی در سال 1972، 250 هزار کشته؛ بروندی در سال 1993، 200 هزار کشته؛ سودان از سال 1983 تا سال 2000، دو میلیون کشته؛ زئیر/کنگو از سال 1997 تا سال 2003، یک میلیون و 750 هزار کشته شده در جنگ و حدود پنج میلیون نفر جان باخته از گرسنگی؛ روآندا در سال 1994، 800 هزار کشته و چهار میلیون آواره؛ لیبریا از سال 1980 تا سال 2001، 250 هزار کشته، یک ونیم میلیون بی خانمان و 300 هزار کودک یتیم؛ سومالی از سال 1991 تا سال 1992، 350 هزار نفر گرسنه که از گرسنگی مردند و یک ونیم میلیون نفر آواره شدند؛ آنگولا از سال 1993 تا سال 1994، 100 هزار کشته و دو میلیون آواره و این کشتار همچنان ادامه دارد.»(1) البته از آنجایی که رسانه های غربی، مردم غرب آسیا و آفریقا را انسان هایی وحشی، عقب مانده و غیرمتمدن معرفی کرده اند، کشتار مردم در این سرزمین ها نه تنها عموم مردم غرب را ناراحت نمی کند، بلکه ممکن است که آنها را نیز خوشحال کند چراکه از دیدشان، عده ای تروریست و اوباش مخل امنیت دنیا به هلاکت رسیده اند.
2- انتشار بیماری ها توسط مافیای جهانی دارو
داروسازی صنعتی بسیار سودآور است. این صنعت در سال 2008 از بین 52 صنعت سودآور جهان «رتبه سوم»(2) را کسب کرد. سود هنگفت داروسازی سبب ایجاد مافیای جهانی دارو شد. اقدامات این مافیا مصداق بارز جنایت علیه بشریت است، چراکه آنها انواع بیماری های کشنده را در کشورهای آفریقایی و در حال توسعه منتشر می کنند و در عین حال داروهای مقابله با بیماری ها را به این کشورها می فروشند تا از این طریق، هم عده زیادی را به کشتن دهند و هم سود سرشاری از طریق فروش داروهایی که بعضاً تاریخ مصرف شان گذشته، به دست آورند. البته مافیای جهانی دارو با به خدمت گرفتن رسانه ها راه هرگونه انتقاد به جنایات شان را به روی منتقدان می بندند. با این حال اگر کسی پیدا شود و فریاد اعتراضش را بر آنها بلند کند، رسانه های حامی مافیا، یا فرد معترض را بایکوت خبری می کنند و یا با نسبت های ناروایی چون؛ دروغگو، متوهم، بیمار روانی و... تأثیر کلام او را از بین می برند.
براساس اسناد منتشر شده رابطه عمیقی بین سیاستمداران صهیونیست و یا حامی آنها با مافیای دارو وجود دارد. «دونالد رامسفلد» وزیر دفاع سابق آمریکا سهامدار عمده شرکت داروسازی «گایلید ساینستز» است. بنیاد راکفلر از حامیان اصلی چندین شرکت بزرگ دارویی و آزمایشگاه های آنها از جمله آزمایشگاه های «ابوت» و شرکت های پتروشیمی «اکسون موبیل»، «بریتیش پترولیوم» و «شورون» است. «رابرت مرداک» مالک غول های بزرگ رسانه ای از کلان سهامداران شرکت های دارویی دنیاست.برنامه ریزان نظم نوین جهانی از یک سو از انتشار بیماری های کشنده حمایت می کنند و از سوی دیگر مخالف هرگونه دارویی هستند که از کاهش جمعیت جلوگیری کند. برای نمونه، آکادمی علوم آمریکا در سال 1970 اعلام کرد: «در کمتر از دو دهه آینده ماده DDT از مرگ 500 میلیون انسان در اثر بیماری مالاریا جلوگیری خواهد کرد.»این خبرخوشحال کننده که در آن سال تمام منابع علمی معتبر، کارایی و بی خطر بودنش را تأیید کردند، سبب خشم برنامه ریزان ضد بشر شد، به طوری که مدافعان کنترل جمعیت بلافاصله استفاده از این ماده را غیرقانونی اعلام کردند. آنها با ادعای دروغین «خطرناک بودن این ماده برای محیط زیست استفاده از آن را ممنوع اعلام کردند و داستان هایی ساختند که مثلاً می گفت DDT سبب نازک شدن پوسته تخم پرندگان و در نتیجه بر هم خوردن تعادل طبیعت می شود و یا از طریق نفوذ در خون انسان موجب تهدید سلامتی او می شود.» گفتنی است ماده DDT دارویی بسیار مفید و ارزان برای مبارزه با مالاریا بود و بیش از همه برای کشورهای فقیر در حال توسعه مفید بود.
عقیم سازی با واکسن های اجباری!
یکی دیگر از روش های جنگ علیه جمعیت استفاده از واکسن های اجباری دوگانه است. تاکنون واکسن های دوگانه کزاز و دیفتری تعداد زیادی از انسان ها را در کشورهای آفریقایی و جهان سومی عقیم کرده است. این اقدام ضدبشری در حالی است که کسانی که این واکسن ها به آنها تزریق می شود بدون اطلاع از خطر این واکسن ها، برای همیشه عقیم می شوند. در بسیاری از قبایل هند، بر اثر استفاده از واکسن های اجباری «تا 80 درصد زنان این قبایل» عقیم شده اند. به تازگی «منیر العکش» استاد رشته انسان شناسی و زبان های معاصر در دانشگاه «سفک» در ایالت «بوستون» آمریکا، طی اظهاراتی فاش کرد: «اسنادی به دست آورده که نشان می دهد آمریکا برنامه ای ریخته تا میلیون ها انسان را عقیم کند.» این استاد دانشگاه افزود: بر اساس این طرح، آمریکا قرار است با هدف کنترل جمعیت جهان، میلیون ها انسان در آمریکا و دیگر نقاط جهان، به ویژه کشورهای جهان سوم را عقیم کند تا دیگر قادر به تولید فرزند نباشند.» گفتنی است در نظم نوین جهانی، نه تنها افراد فقیر که تعداد قابل ملاحظه ای از آنها در کشورهای در حال توسعه زندگی می کنند، جایی ندارند، بلکه باید به طرق مختلف نابود شوند.
برپاکنندگان نظم نوین جهانی در جنگ علیه جمعیت از روش های مختلفی استفاده می کنند که در مقاله پیش به چند مورد آن اشاره شد. در ادامه به تلاش صهیونیست ها و حامیان شان برای جنگ علیه بشریت از طریق تبلیغ و ترویج پورنوگرافی، سقط جنین، همجنس بازی و ... اشاره می شود.
پورنوگرافی
پورنوگرافی «تجسمی بی پرده از مسائل جنسی با هدف تحریک یا ارضای جنسی است» که در قالب های مختلفی مانند کتاب، فیلم، مجله، سایت، بازی و... منتشر می شود. یکی از اهداف اصلی انتشار محتوای جنسی از هم پاشیدن بنیان خانواده است. کسانی که مشتری فیلم ها و وبگاه های اینترنتی جنسی هستند تحت تأثیر محتوای جنسی قرارگرفته و انتظار دارند که شریک زندگی شان همانند بازیگران پورنو رفتار کند. از این رو، در بسیاری از مواقع با مرور زمان، شخص به شریک خود اکتفا نمی کند و در پی شرکای جنسی متعدد می رود که همین امر، سبب از هم پاشیدن خانواده می شود. «خانواده هسته ای باید متلاشی شود و مردم باید راه های بهتری برای زندگی با هم پیدا کنند. از هم پاشیدگی خانواده ها هم اکنون یک فرایند انقلابی است. خانواده ها که پشتیبان سیستمی مانند قرار دادن مردم در واحدهای کوچک جدا از هم بوده اند، دیگر قادر به اتحاد برای مقابله با منافع همگانی نیستند.» (کارکردهای خانواده، لیندا گوردون، ژورنال وومن، پاییز) «یهودی های صهیونیست که اداره صنعت پورنوگرافی را برعهده دارند در این کار علاوه بر اهداف ضدبشری، هدف های اقتصادی را نیز پیگیری می کنند و از این راه پول هنگفتی به جیب می زنند. بر اساس گزارش Internet filter review ، عایدی جهانی پورنو شامل اتاق های پخش فیلم در هتل ها، کلوب های سکس و صنعت رو به گسترش سکس الکترونیک، نودوهفت میلیارد دلار در سال 2006 بوده است. این عایدی، با درآمد شرکت های پیشرو در امر فناوری مانند «مایکروسافت»، «گوگل»، «آمازون»، «ای بی»، «یاهو»، «اپل»، «نت فلیکس» و «ارث لینک» برابری می کند.
صنعت هالیوود
در کنار صنعت پورنوگرافی، هالیوود نیز نقش پررنگی در جنایت فرهنگی علیه بشریت ایفا می کند. جریان اصلی این صنعت هم در دست یهودی های صهیونیست است. به عبارتی دیگر، هالیوود محلی برای جولان صهیونیست ها برای به تمسخر گرفتن بنیان خانواده است. امروزه هالیوود محصولاتش را به همه دنیا صادر می کند. تبلیغ زندگی مشترک بدون ازدواج، رابطه جنسی با محارم و خیانت در ازدواج تنها گوشه ای از اقدامات ضدفرهنگی هالیوود برای مبارزه با خانواده و افزایش جمعیت است.
سقط جنین
بر اثر بی بندوباری جنسی، بارداری های ناخواسته ای شکل می گیرد که برای رها شدن از آن معمولاً به سقط جنین روی آورده می شود. تبلیغات رسانه ها برای مجاب کردن مردم به سقط جنین، حمایت فمینیست ها از این کار تحت عنوان فریبنده «حق زن بر بدن خود» و عوامل دیگر، همگی سبب افزایش روزافزون سقط جنین در سطح جهان شده است.
هر ساله در سراسر جهان «بین 42 تا 70 میلیون سقط جنین صورت می گیرد.... از این میان شایان ذکر است که فقط یک درصد از کل سقط جنین های صورت گرفته به این علت صورت می گیرد که جنین حاصل تجاوز جنسی و یا زنای با محارم بوده است و کمتر از پنج درصد دیگر به علت خطرات حاملگی برای سلامت مادر یا جنین انجام می شود. این در حالی است که 93 درصد از سقط جنین های صورت گرفته به خواست والدین (در این جا خصوصاً مادر) و بدون هیچ مشکل پزشکی صورت می گیرد.» تعداد زیاد جنین های سقط شده سبب سوءاستفاده تجاری از آنها شده است. امروزه تجارت لوازم آرایشی که از چربی تولید شده از جنین است رونق زیادی دارد. زنان اروپایی از لوازم آرایشی حاوی روغن تولید شده از جنین به دلیل خاصیت ضدچین و چروک آن استفاده می کنند. البته استفاده از جنین فقط به محصولات آرایشی محدود نمی شود. سناتور آمریکایی رالف شورتی «Ralph Shortey» در ایالت اوکلاهاما فاش کرد که «شرکت های پپسی، کرافت و نستله از سلول های کبد جنین های سقط شده به عنوان طعم دهنده نوشیدنی های خود استفاده می کنند و روزانه میلیون ها نفر در سراسر جهان، از این نوشیدنی ها استفاده می کنند.»[!] بر اساس این افشاگری تکان دهنده «شرکت های یاد شده با همکاری و حمایت از موسسات خصوصی سقط جنین، کبدهای جنین سقط شده را برای مصارف خوراکی از جمله طعم دهنده ها مورد استفاده قرار می دهند.»
با این حال نباید علت تمام سقط جنین ها را ناشی از برنامه صهیونیست ها دانست، چرا که بسیاری نیز به علت جلوگیری از به دنیا آمدن کودکان ناقص ذهنی یا جسمی گزینه سقط جنین را انتخاب می کنند، البته برخی نیز در نهایت کم خردی تنها به این دلیل که جنین، دختر است، آن را سقط می کنند.
همجنس بازی
طراحان نظم نوین جهانی در جنگ علیه خانواده به روش هایی که به آنها اشاره شد، اکتفا نکرده اند و در جنایتی بزرگ تر، با حمایت از همجنس بازی، دست به تحریف خانواده زده اند. یهودی های صهیونیست در سه حوزه «فرهنگی و هنری، تبلیغی و سیاسی» به فعالیت برای اشاعه همجنس بازی می پردازند. این فعالیت ها «از تأسیس جوایز ادبی اختصاصی برای نویسندگانی که با موضوع همجنس بازی می نویسند تا حمایت سیاسی- اجتماعی رژیم صهیونیستی از همجنس بازها در کشورهای مختلف به خصوص کشورهای اروپایی دامنه داشته است.»  با وجود حمایت های استکبار از این عنصر ضدفرهنگی، تعداد همجنس بازان دنیا بسیار معدود است و انتظار نمی رود که گرایش به سمت آن به طور چشمگیری زیاد شود، چرا که ازدواج با همجنس، خلاف روند طبیعی غریزه انسانی است. با این حال صهیونیست ها همچنان سعی می کنند از این طریق به تخریب و تحقیر خانواده بپردازند.گفتنی است همجنس بازی نه تنها سبب انقراض نسل می شود، بلکه خطر ابتلا به ایدز را به شدت افزایش می دهد. در حال حاضر بسیاری از همجنس بازان دنیا مبتلا به این بیماری مهلک هستند. گفتنی است که تل آویو مرکز رژیم صهیونیستی بهشت همجنس بازان است
نتیجه
با وجود تمام روش هایی که در نظم نوین جهانی علیه بشریت اجرا می شود این روش ها از لحاظ ایجاد بحران اخلاقی، بیشترین تأثیر را در جوامع طراح این برنامه ها داشته است. بر اساس اسناد موجود:
- 58 درصد از مردم آمریکا بر این باورند که همجنس گرایان باید توسط جامعه پذیرفته شوند.
- گزارش های متعددی در رسانه ها درباره همجنس باز بودن خود اوباما مطرح شده است.
- آمریکا در رأس کشورهای دارای بالاترین نرخ طلاق در جهان قرار گرفته است.
- تعداد جنینی که در آمریکا سقط می شوند برابر است با کل کشته های آمریکا در جنگ های کل تاریخش.
- شهر تل آویو یکی از 10 شهر اصلی جهان در سال 2011 از لحاظ شیوع فساد اخلاقی و بی بندوباری بود.
- تل آویو از نظر همجنس بازان محبوب ترین شهر روی زمین محسوب می شود.
این تنها گوشه ای از وضعیت اخلاقی آمریکا و رژیم صهیونیستی است، البته وضعیت کشورهای حامی آنها نیز بسیار وخیم است که در این مقاله برای جلوگیری از اطاله کلام به آنها نمی پردازیم. در هر حال، با اینکه تلاش نظم نوین جهانی در بسیاری از کشورهای جهان تأثیرگذار بوده است، اما این برنامه در کشورهای مسلمان نتیجه مطلوب آنها را نداشته و نخواهد داشت، چرا که عنصر مذهب چنان با فرهنگ این کشورها آمیخته شده که نمی توان به سادگی آنها را از اعتقادات مذهبی دور و به سمت فساد و فروپاشی خانواده سوق داد، البته در کشورهای مسلمان همواره عده ای معدود از کسانی که از مسلمانی فقط نامش را یدک می کشند، وجود دارند که تحت تأثیر فرهنگ غرب قرار گرفته و عملاً در جهت برنامه ضدخانواده صهیونیست های خبیث گام برمی دارند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 678مطالب مرتبط