رای به سایت :
1768
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
جمعه 03 خرداد 1398 -
فراخوان مسابقه عکس مراسم تشییع 135 شهید گمنام دفاع مقدس
فراخوان مسابقه عکس مراسم تشییع 135 شهید گمنام دفاع مقدس

قرارگاه فضای مجازی شهید محلاتی، مسابقه عکس مراسم تشییع 135 شهید گمنام دفاع مقدس را با هدف تجدید بیعت با شهدا و حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و ثبت آثار خلاقانه با دوربین عکاسی و تلفن همراه برگزار می کند.
calendar
تاریخ : 1397/06/20 - 13:47
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ، قرارگاه فضای مجازی شهید محلاتی، مسابقه عکس مراسم تشییع 135 شهید گمنام دفاع مقدس را با هدف تجدید بیعت با شهدا  و حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و ثبت آثار خلاقانه با دوربین عکاسی و تلفن همراه برگزار می کند.

در این مسابقه، آثار ارسالی مراسم تشییع پیکر 135 شهید گمنام دفاع مقدس، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و به نفرات برتر جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد. علاوه بر آنکه آثار منتخب نیز به همراه نام صاحب اثر از طریق سایت قسم، و دیگر رسانه‌ها به نمایش در خواهد آمد.

جهت شرکت در مسابقه فقط کافیست عکس‌های خود را با برچسب #میهمان_داریم ، #همه_می_آییم، #شهدای_عزت_اسلامیدر شبکه‌های اجتماعی اعم از اینستاگرام (Instagram)، گوگل پلاس (Google+)، فیس بوک (FaceBook) و توییتر(twitter) انتشار نمایند و از طریق قسمت نظرات (انتهای همین صفحه) به دبیرخانه اعلام نمایند.

شرایط عمومی شرکت در فراخوان:

  • شکار سوژه‌های خاص از مراسم در اولویت این مسابقه قرار دارد.
  • شرکت کنندگان به همراه آثار خود باید نام و نام خانوادگی، شماره ملی، شهر و استان محل سکونت و شماره تماس و توضیح مختصری در مورد عکس خود را ارسال نمایند.
  • مهلت ارسال آثار تا ساعت 24 روز 23 شهریور1397می‎باشد.

شرایط ارسال اثر در بخش عکس:

  • عکس‌های ارسالی می‌توانند رنگی یا سیاه و سفید باشند و برای عکس های ارسالی محدودیت وجود ندارد، همچنین عکس‌ها نباید مورد ویرایش قرار گرفته باشند و باید فاقد لوگو، نوشته و تاریخ باشد.
  • حجم هر عکس ارسال شده نباید بیشتر از 900 کیلوبایت و دارای سایز حداقلی فایل عکس‌های ارسالی 2000 در 1500 باشد.

قابل توجه خبرنگاران محترم قسم:

به نفرات اول تا دهم جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

کلیه حقوق آثار دریافتی متعلق به قرارگاه فضای مجازی شهید محلاتی خواهد بود و دبیرخانه حق تلفیق یا تلخیص آن را خواهد داشت، اما هرگونه انتشار آثار در رسانه‌های مکتوب و تصویری با نام صاحب اثر صورت خواهد گرفت.

علاقمندان می توانند آثار خود را از طریق mahallati@ghasam.ir ویا اکانت تلگرامی @SMYSHHMRD ارسال نمایند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 1118مطالب مرتبط