رای به سایت :
67
محبوب
حوزه 239 شهید احمد کاظمی
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 -
استادعلیرضا پناهیان : ((ملت ما می تواند در این انتخابات آمریکا را مثل سگ سرجایش بنشاند))
استادعلیرضا پناهیان : ((ملت ما می تواند در این انتخابات آمریکا را مثل سگ سرجایش بنشاند))

مسئولین باید بیش از افراد عادی جامعه دوستدار شهادت باشند/اگردر اول انقلاب لیبرال ها حاکم نبودند ،جنگ تحمیل نمی شد/
calendar
تاریخ : 1396/02/12 - 11:52
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 239 شهید احمد کاظمی  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،

 شب گذشته پایگاه بسیج پیروان ولایت مراسمی با محوریت گرامیداشت جانبازان و شهدای مدافع حرم برگزار کرد که با استقبال عمومی بسیاری از مردم رو به رو شد . این برنامه بعد از نماز مغرب و عشا با تلاوتی چند از کلام الله مجید آغاز شد و در ادامه گروه سرود عشیره سرودهایی با محوریت امام زمان (ع) برای حضار اجرا کردد.

سخنران این مراسم با شکوه استاد علیرضا پناهیان بود که به ایراد سخنان ذیل پرداخت :

استاد علیرضا پناهیان در ابتدای سخن فرمود : ((مقام رهبری درباره شهدا می فرمایند  : شهدا محضر قدرت یک کشورند . ))

سپس استاد پناهیان افزود : ((جامعه با شهادت قدرتمند می شود و شهدا قدرت به جامعه می دهند یکی از وجوه قدرت آفرینی هدایت قلوب به سمت شهادت است . مسئولین باید بیش از افراد عادی جامعه دوستدار شهادت باشند . برای ایستادگی در برابر دشمنان قدرت روحی و قلبی میخواهد . کمترین کاری که مسئولین بایستی در قبال خون شهدا انجام دهند این است که بایستی برای خانواده ها و روح شهادت طلبی احترام قائل باشند . شهادت قوت روحی به انسان میدهد .در حدیثی از امام رضا (ع) آمده است : هر کس مشتاق شهادت نیست خودش را فریب داده است .))

استاد علیرضا پناهیان اضافه کرد : (( فرق است بین کسی که از سر ترس و ضعف دینداری کند تا کسی که از سر ایمان و دینداری کند .مسئولین جامعه به قدرت روحی بیشتری نیاز دارند و اگر آدم ضعیف به قدرت برسد جامعه را خراب تر می کند و فکر می کند که می شود به دشمن امید داشت . اگر شخص ضعیف باشد فکر می کند می تواند دشمن را با خودش همراه کند . ))

همچنین استاد علیرضا پناهیان گفت : (( حضرت امام خامنه ای (حفظه الله ) سال ها بعد از رحلت امام (ره) به شجاعت ایشان تاکید می کردند . کسانی که میل به ارتباط با دشمن داشتند آنها مخاطبان حضرت اقا بودند و در انتها دیدند که این طمع شکست خورد . مسئولین میگفتند که عرصه واقع بینی است ولی اقا میگفتند ما بدبینیم .امام علی (ع) به ابوموسی اشعری فرمودند :((با عقل و تجربه ات برو )) ولی ابوموسی عقل را زیر پا گذاشت و از عمروعاص شکست خورد . کسی که قدرت روحی پایینی دارد می توان آنرا به کار های احمقانه وادار کرد .))

در ادامه سخنان استاد علیرضا پناهیان گفت : (( اگردر اول انقلاب لیبرال ها حاکم نبودند ،جنگ تحمیل نمی شد . دشمنان تا زمینه ضعف را نبینند حمله نمی کنند . اواخر جنگ علائم ضعف را دشمن دید و هواپیما مسافر بری ما را زدند و در ادامه به عملیات مرصاد رسید . بعد از جنگ دولت روی کار آمده که غرب زدگی را تئوریزه کرد و باعث افزایش تحریم ها شد . ولی هنگامیکه مسئولین مقداری محکم عمل کردند دشمن پس کشید تا رسید به فتنه 88 و هنگامی که احساس کردند که غرب گرایان زمینه پیروزی در انتخابات را دارند تحریم ها را بیشتر کردند و در ادامه دولت ضعیف تری روی کار آمد و سانتریفیوژ ها را از کار انداختند و تحریم ها چند برابر شد . مردم باید اگاه باشند که هر رای ای که به سمت غرب زده ها می رود تیری است که از جانب دشمن به قلب این میهن می نشیند . برای امنیت در تمامی زمنیه ها نباید بگزاریم که غرب گرا ها رای بیاورند . دشمنان سگ های هاری هستند که در صورت دیدن ضعف به شما حمله می کنند . اگر سیاست مدار های قوی داشتیم می توانستند از رفت و آمد ناو های آمریکا درامد کسب کنند .ملت ما می تواند در این انتخابات آمریکا را مثل سگ سرجایش بنشاند . اکر در این انتخابات غرب گراها رای بیاورند فشارشان 10 برابر خواهد شد . ))

همچنین استاد پناهیان با گرامیداشت مقام شهدا و جانبازان و رزمنده ها به تمجید از جایگاه والای حضرت عباس (ع) و امام سجاد (ع) پرداخت و گفت : (( امام سجاد (ع) هنگام دفن شهدای کربلا فرمودند بروید و ابدان مطهر شهدا را بیاورید و تمامی بدن ها را کنار پیکر امام حسین (ع) دفن فرمودند . ولی هنگامی که نوبت به بدن مبارک حضرت عباس (ع) رسید ایشان فرمودند دست نگهدارید من باید به استقبال عمویم بروم و بایستی برای ایشان بارگاهی جدا درست کنم ))

در ادامه مراسم از مداحی برادر عزیز جناب آقای مرتضی طاهری با موضوعیت اعیاد شعبانیه فیض برده شد.
 


استاد علیرضا پناهیان
استاد علیرضا پناهیان
مداح اهل بیت حاج مرتضی طاهری
انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16600


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        حوزه 239 شهید احمد کاظمی        منطقه 14        محله قصرفیروزه        انتخابات        پناهیان        سگ        رای آوردن        شهادت    

مطالب مرتبط