رای به سایت :
82
محبوب
حوزه 309 امام باقرالعلوم(ع)
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 -
جلسه جمع بندی عملکرد سال 95 ازحوزه 309 باقرالعلوم(ع) برگزار شد
جلسه جمع بندی عملکرد سال 95 ازحوزه 309 باقرالعلوم(ع) برگزار شد

جلسه جمع بندی و نظارت عملکرد سال 95 از حوزه 309 باقرالعلوم(ع) با حضور فرمانده ناحیه شهید محلاتی و هئیت همراه در محل این حوزه برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/06/02 - 00:04
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 309 امام باقرالعلوم(ع)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،جلسه جمع بندی و نظارت عملکرد سال 95 از حوزه 309 باقرالعلوم(ع) با حضور سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی و هیئت همراه با هدف رفع موانع و مشکلات و بهبود عملکرد حوزه و پایگاه‌های تابعه در محل این حوزه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه سرهنگ محمدی ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت نهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام جواد(ع) از فرمانده، اعضای شورای حوزه و همه بسیجیان به خاطر زحمات و تلاشهای فراوانی که در سال گذشته در انجام ماموریت‌‌های محوله انجام دادند تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: شناسایی نقاط ضعف و تعمیق نقاط قوت در اولویت حرکت برای مقابله با هجمه های دشمنان در بسیج و سپاه است.

وی تصریح کرد: اولویت امروز ما شناسایی نقاط ضعف و قوت حوزه‌ها و پایگاه‌های تابعه در جذب و نگه داشتن نیروی بسیجی بخصوص بسیجیان نخبه و مستعد است که باید این نقاط ضعف به قوت تبدیل و نقاط قوت در حوزه‌ها و پایگاه‌ها تقویت شود.

در ادامه هریک از مسئولین معاونت‌ها در خصوص برنامه‌ها و فعالیت‌های انجام شده حوزه در سال 95 گزارشاتی را ارائه کردند و در راستای هر چه بهتر برگزار شدن برنامه‌‌ها پیشنهاداتی ارائه نمودند و در پایان حاضرین در جلسه پیرامون مسائل و مشکلات پایگاه‌های مقاومت در جذب نیروی انسانی، احیاء واجب فراموش شده امر به معروف و نهی از منکر، قرآن و عترت، اتوماسیون، گروه‌های جهادی و عرصه فضای مجازی و شبکه‎های اجتماعی بحث و گفت‌وگو شد.


انتهای پیام /مطالب مرتبط