رای به سایت :
121
محبوب
حوزه 310 حضرت مرضیه (س)
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
یکشنبه 05 خرداد 1398 -
پیام تسلیت در پی عروج ملکوتی جانباز ابوالفضل شاپوری
پیام تسلیت در پی عروج ملکوتی جانباز ابوالفضل شاپوری

صل عاشقانه جانباز شهید گران‌قدر «ابوالفضل شاپوری> مبارک باد که بایسته و سزاوار این مرتبه والا بود.
calendar
تاریخ : 1397/01/08 - 21:04
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 310 حضرت مرضیه (س)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،بسم الله الرحمن الرحیم

جانبازان اسناد زندهای از فرهنگ غنی ایثار و جهاد میباشند که  تداوم بخش روح سلحشوری و مقاومت در جامعه به ویژه درمیان نسلهای آیندهساز انقلاب اسلامی هستند که فیض وجودی آنان یکی پس از دیگری به عطر آسمانی شهادت، عالم را عطرآگین میکند و فضای جامعه را به خیر و صلاح رهنمون میسازد.

پل شهادت اصلی ترین وسیله رسیدن به معبود است که شهدا با عبور از این گذرگاه درخشان برای همیشه جاویدان باقی میمانند و عزت و سربلندی را برای ملت شریف ایران به جای گذاشته و ثبات و استمرار خط سرخ حسینی(ع) را با خون خود تضمین نمودند و راه شجاعت را به ما آموختند.

بار دیگر یکی از مردان الهی و هم تبار عاشورائیان به فیض عظیم شهادت نائل آمد و روح پاکش با ارواح شهیدان والامقام خصوصاً حضرت سیدالشهدا(ع) در ملکوت اعلی مأوی گزید و از روزی الهی بهرهمند شد.

اینجانبان نیز به نوبه خود شهادت وعروج آسمانی پرنده سبکبال جانباز 60 درصد شهید ابوالفضل شاپوری  را که سالهای طولانی آثار زیانبار جنگ را تحمل کرد و در راه حفظ ارزشهای والای انقلاب اسلامی کوشید، خدمت مقام معظم رهبری، مردم شهیدپرور روستا کرمجگان شهرستان قم  و خانواده معظم ایشان تسلیت و تهنیت عرض نموده و امیدوارم خداوند متعال بر درجات معنوی ایشان افزوده و بر خوان گسترده اولیاء الله و شهیدان والامقام خصوصاً ائمه معصومین(ع) میهمان گرداند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 19264مطالب مرتبط