رای به سایت :
39
محبوب
حوزه 311 امام جعفر صادق (ع)
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
چهارشنبه 01 خرداد 1398 -
آزمون دوره مجازی شبکه های اجتماعی تمدید شد
آزمون دوره مجازی شبکه های اجتماعی تمدید شد

دوره آموزش مجازی شبکه های اجتماعی به علت استقبال شرکت کنندگان تمدید گردید و آزمون مربوطه در تاریخ 24 اسفندماه از ساعت ۹ صبح الی ۲۲ در سایت http://elearning.ghasam.ir برگزار خواهد شد.
calendar
تاریخ : 1395/12/23 - 12:59
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 311 امام جعفر صادق (ع)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی،دوره آموزش مجازی شبکه های اجتماعی به علت استقبال شرکت کنندگان تمدید گردید و آزمون مربوطه در تاریخ 24 اسفندماه از ساعت ۹ صبح الی ۲۲ در سایت http://elearning.ghasam.ir برگزار خواهد شد.

جهت دانلود فایل های آزمون دوره مجازی شبکه های اجتماعی بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

تلگرام

اینستاگرام
هشتگ

فیس بوک
توئیتر

گوگل پلاس
واین

علاقمندان و تمامی فعالین می توانند، جهت ثبت نام از طریق مراکز فضای مجازی حوزه های مقاومت و کانون های فضای مجازی پایگاه های مقاومت اقدام نمایند و یا از طریق سامانه آموزش به آدرس www.elearning.ghasam.ir و با وارد کردن نام کاربری و رمزعبور در این دوره شرکت کنند.

جزوات محتوای آموزشی این دوره جهت مطالعه بیشتر ارائه می گردد، آزمون نهایی از کتاب و بسته آموزشی می باشد.

لازم به ذکر است ورود کاربرانی که در دوره های گذشته موفق به اخذ گواهینامه نشده اند با نام کاربری قبلی امکان پذیر و این دوره های آموزشی ویژه فراگیرانی است که تا کنون موفق به شرکت در دوره های فوق نشده اند، فراگیرانی که کد کابری ندارند جهت دریافت کد با قرارگاه فضای مجازی ناحیه تماس حاصل فرمایند.

ضمنا نفرات برتر این آزمون جهت حضور در دوره حضوری شبکه های اجتماعی انتخاب خواهند شد.

در پایان پس از برگزاری آزمون واعلام نتایج و رتبه بندی، گواهینامه دوره مذکور ازطرف قرارگاه فضای مجازی سپاه تهران بزرگ صادر و به شرکت کنندگان تحویل داده می شود.

*سوالات خود را در قسمت نظرات بیان نمایید*


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 8791مطالب مرتبط