رای به سایت :
39
محبوب
حوزه 311 امام جعفر صادق (ع)
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
شنبه 04 خرداد 1398 -
استفاده بیشتر از پهپاد و بالگرد در سپاه
۳ مرکز تخصصی نیروی زمینی سپاه افتتاح شد؛

استفاده بیشتر از پهپاد و بالگرد در سپاه

فرمانده کل سپاه: کمتر از دو سال است تصمیم گرفتیم نیروی زمینی سپاه به بالگرد مجهز شود و یگان بالگردی داشته باشد.
calendar
تاریخ : 1396/12/09 - 13:35
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 311 امام جعفر صادق (ع)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ، سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری امروزدر حاشیه مراسم رونمایی از دستاورد‌های نیروی زمینی سپاه، در جمع خبرنگاران اظهار داشت:با توجه به فناوری پهپادی و بالگردی و تاثیر تعیین‌کننده‌ای که در انجام ماموریت دارد، در نیروی زمینی سپاه به این سمت می‌رویم که استفاده بهینه و خوبی از این موضوعات در عملیات‌ها به خصوص هلی‌برن، شناسایی دشمن در مناطق عملیاتی و تک هوایی داشته باشیم.

وی افزود: با حمایت فرمانده نیروی زمینی سپاه، این ۳ مرکز بالگردی احداث و آماده انجام ماموریت شده که کار جالب و بی‌نظیری است و نشان می‌دهد وقتی تجهیزاتی به یک نیرو واگذار می‌شود همت، تلاش و تمرکز منابع برای استفاده هر چه بهتر از آن صورت می‌گیرد.
فرمانده کل سپاه ادامه داد: این مرکز اُورهال در کشور بی‌نظیر است و امیدواریم رشد یگان بالگردی نیروی زمینی سپاه، موجب رشد اقتدار و برقراری هرچه بیشتر امنیت باشیم.
 
با حضور سرلشکر جعفری؛ ۳ مرکز تخصصی نیروی زمینی سپاه افتتاح شد
۳ مرکز تخصصی نیروی زمینی سپاه با حضور فرمانده کل سپاه و جمعی دیگر از فرماندهان سپاه افتتاح شد.
صبح امروز دستاورد‌ها و مراکز آموزشی و فنی مهندسی نیروی زمینی سپاه با حضور سردار سرلشکر پاسدار «محمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه و جمعی دیگر از فرماندهان سپاه افتتاح شد.
از مهم‌ترین این مراکز که به همت معاونت مهندسی نیروی زمینی سپاه ساخته شده است، سایت مرکز آموزش هوانوردی، مرکز تعمیرات تخصصی بالگرد و مرکز تحقیقات بالگردی هوانیروز سپاه است.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 19253
سجاد آجیده طلبمطالب مرتبط