رای به سایت :
296
محبوب
حوزه 312 طوبی
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -
صبح امروز با مادر شهید محسن جواهری دیدار و گفتگو شد
صبح امروز با مادر شهید محسن جواهری دیدار و گفتگو شد

صبح امروز با مادر شهید جواهری که بعد از 32سال پیکرش فرزندش در سال 96 به میهن بازگشت دیدار و گفتگو شد.
calendar
تاریخ : 1397/04/11 - 10:50
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 312 طوبی  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،صبح امروز با مادر شهید جواهری که بعد از 32 سال پیکرش فرزندش در سال 96 به میهن بازگشت دیدار و گفتگو شد.

تعدادی از اهالی محله نبرد از مادر شهید محسن جواهری که مدتی است در بستر بیماریست عیادت کردند.

در این دیدار مادر شهید به بیان خاطرات شهید جواهری پرداخت و گفت: از آنجای که محسن خودش همیشه میخواست که پیکرش برنگرد با درخواست مکرر افراد مبنی بر دادن آزمایش دی ان ای راضی به این امر نشدم اما سال 96 همزمان با بازگشت پیکر شهید دوماهی بود که تلاطم عجیبی در دل داشتم و اشوب مدتها مرا رها نکرد و فرزند پسر بزرگم درخواست این آزمایش را داد و بالاخره انتظار به سر رسید و بعد از 32 سال استخوانهای فرزندم همراه با 2 پلاک و کلاهی که برای او بافته بودم ،شال سبزی که خودم خیاطی کردم و یکی برای چشمانش و دیگری برای بستن به پهلوانش بود بدستم رسید.

محسن میگفت مادر پارچه ی سیزرنگ برایم بدوز که به چشمانم ببندم تا اسیر دنیانشوم و یکی برای بستن به پهلوانم تا موقع مجروحیت ببندم و بتوانم برای ادامه مبارزه خودم را نگه دارم.

محسن اخلاق خاصی داشت از کمک به افراد نیازمند محل تا افراد بیمار زبانزد مردم محل بود.

زمان بدنیا امدن محسن با وجود اینکه از جنسیت فرزندم اطلاعی نداشتم زمان درد متوسل به حضرت زهرا س شدم و گفتم یا حضرت زهرا به جان محسن سقط شده ات محسن من را در پناه خودت حفظ کن که بعداز بدنیا امدن ایشان اطرافیان میگفتند مگر میدانستی که فرزندت پسر است.

محسن جواهری در سن 15 سالگی به جبهه ها جنگ اعزام شد و بعد از 5 سال در منطقه حور العظیم به درجه شهادت نائل امد 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15648مطالب مرتبط