رای به سایت :
683
محبوب
حوزه 313 امام محمد تقی (ع)
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
شنبه 04 خرداد 1398 -
هیچ شخصی و هیچ کشوری نمیتواند ملت ایران را تهدید کند
معاون وزیر امور خارجه:

هیچ شخصی و هیچ کشوری نمیتواند ملت ایران را تهدید کند

سیدعباس عراقچی گفت:هیچ کس قادر نخواهد بود ملت ایران را تهدید کند،مضاف بر اینکه تمامی تهدیدهای گذشته هم شکست خورده است.
calendar
تاریخ : 1395/11/22 - 23:04
8
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 313 امام محمد تقی (ع)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، سیدعباس عراقچی، معاون وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار بسیج پرس حوزه 313 امام محمد تقی (ع)، با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم ایران با حضور خودشان در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که به انقلاب اسلامی وفادار خواهند بود؛مردم ما به اصول و ارزش های انقلاب اسلامی پایبند هستند.

سیدعباس عراقچی در ادامه خاطرنشان کرد: اقتدار ملی،ناشی از حضور مردم در صحنه است،مردم هر وقت احساس کردند که نظام به حضور آنها نیاز دارد،در صحنه حضور پیدا کردند و تمامی محاسبات دشمنان را نقش بر آب کردند.

معاون وزیر امور خارجه با اشاره به اقتدار ملت ایران، این اقتدار را ناشی از حضور مردم دانست و گفت: ما تا وقتی که این اقتدار و این قدرت مردمی و این توانایی ملی را در اختیار داریم،میتوانیم با عزت در راهی که در آن هستیم،ادامه دهیم؛ هیچ کس قادر نخواهد بود ملت ایران را تهدید کند.لذا تمامی تهدیدهای گذشته هم شکست خورده است.

سیدعباس عراقچی در ادامه تاکید کرد:مسئولین جدید در دولت امریکا باید بدانند که هیچ وقت نمیتوانند ملت ایران را تهدید کنند.

عراقچی در ادامه افزود:مردم ما هم در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که پشت ولایت فقیه و انقلاب اسلامی خواهند بود.

سید عباس عراقچی با اشاره به موضوع انتخابات و حضور مردم در این عرصه گفت: انتخابات یک بهانه ای است برای حضور مردم در صحنه؛جمهوری اسلامی به حضور مردم و پشتیبانی مردم  احتیاج دارد. که در جلوه های مختلفی وجود دارد که یکی از آنها حضور در 22 بهمن ماه است و یکی دیگر هم حضور در انتخابات .

معاون وزیر امورخارجه در انتهای گفتگوی خود با خبرنگار بسیج پرس حوزه 313 خاطر نشان کرد: در دوره های قبلی انتخابات بیشتر از 70 درصد مردم در انتخابات شرکت کردند و این موضوع برای جامعه غرب یک آرزو است که در یک انتخابات، 70 درصد مردم آن کشور شرکت کنند؛ملت ایران با حضور خودشان در انتخابات،مهر تاییدی بر جمهوری اسلامی خواهند زد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3480مطالب مرتبط