رای به سایت :
683
محبوب
حوزه 313 امام محمد تقی (ع)
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
دوشنبه 31 ارديبهشت 1397 -
نمایشگاه اقتدار سپاه در عرصه سازندگی برگزار شد
به همت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص):

نمایشگاه اقتدار سپاه در عرصه سازندگی برگزار شد

سعید جلیلی، نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی عصر دوشنبه از نمایشگاه دستاوردهای سازندگی، قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) بازدید کرد.
calendar
تاریخ : 1395/10/07 - 13:44
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 313 امام محمد تقی (ع)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی،سعید جلیلی،نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی عصر دوشنبه از نمایشگاه دستاوردهای سازندگی، قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) بازدید کرد.

در این بازدید که بیش از سه ساعت به طول انجامید، عوامل برگزاری نمایشگاه با بیان جزییات پیشرفت ها و اقدامات انجام شده از سوی قرارگاه خاتم الانبیا در عرصه های مختلف، به سوالات جلیلی پاسخ دادند.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی نیز در پایان دیدار خود از این نمایشگاه گفت: قرارگاه خاتم الانبیا به مثابه شجره طیبه ای است که روز به روز ثمرات آن رو به ازدیاد است و نشان از آن دارد که تفکر بسیجی و مدیریت و تلاش مجاهدانه همانطور که توانست امنیت کشور را به گونه ای تامین کند که نگرانی بدعهدی دشمن نباشیم، همانطور توانسته مسیر پیشرفت و تعالی کشور را طوری تضمین کند که موجب خوشحالی دوستان و عصبانیت دشمنان «لیغیظ الکفار» شود.

جلیلی افزود: تلاشهای مجاهدانه برای پیشرفت و آبادانی کشور آن وقت حلاوت پیدا می کند که در مسیر صحیح خویش قرار بگیرد که ثمره آن رفع محرومیت از بندگان مظلوم خدا باشد؛ «یَاْمَنَ الْمَظْلُومُونَ مِنْ عِبادِکَ»

وی ادامه داد: این فرمایش امیرالمومنین علیه السلام بدین معناست که هر تلاش سیاسی، فرهنگی و اقتصادی آنگاه ارزش پیدا می کند که نه برای کسب قدرت و یا فزونی ثروت، بلکه باید از اهداف عمده و متعالی آن تلاش برای رفع محرومیت و اقامه قسط و عدالت اجتماعی باشد.

جلیلی در پایان خاطرنشان کرد: در یک کلام امروز شعار «ما می توانیم» شاهدی قوی پیدا کرده که: «ما توانستیم»


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3480


مطالب مرتبط