رای به سایت :
95
محبوب
حوزه 315 امام موسی کاظم (ع)
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
یکشنبه 04 فروردين 1398 -
همه‏ تهاجمات دشمن پاسخ دارد/ بایستى از آنچه در اختیار داریم، حداکثر استفاده را داشته باشیم
کارشناس فضای مجازی:

همه‏ تهاجمات دشمن پاسخ دارد/ بایستى از آنچه در اختیار داریم، حداکثر استفاده را داشته باشیم

فرمانده گردان عملیات فرهنگی ناحیه شهید محلاتی در خصوص فعالیت و خروج از حالت انفعال طبق فرمایش مقام معظم رهبری گفت: همه‏ تهاجمات دشمن پاسخ دارد؛ بایستى از آنچه در اختیار داریم، حداکثر استفاده را داشته باشیم.
calendar
تاریخ : 1395/10/12 - 13:06
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 315 امام موسی کاظم (ع)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ، جلسه مسئولین کانون های حوزه 315 امام موسی کاظم(ع) و فعالین عرصه فضای مجازی با حضور جباری جانشین قرارگاه فضای مجازی و فرمانده گردان عملیات فرهنگی با محوریت اهمیت فعالیت در فضای مجازی با توجه به منظر رهبر معظم انقلاب در دفتر جلسات حوزه 315 امام موسی کاظم(ع) برگزار گردید.

جباری با اشاره به بیان مقام معظم رهبری که "اهمیت فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی است"،​ بیان داشت: امروز ما در میدان جنگ و کارزار حقیقى فکرى قرار داریم. این کارزار فکرى به ‏هیچ‏ وجه به زیان ما نیست؛ به سود ماست. اگر وارد این میدان بشویم و آنچه را که نیاز ماست، از مهمات تفکر اسلامى و انبارهاى معارف الهى و اسلامى بیرون بکشیم و صرف کنیم، قطعاً بُرد با ماست؛ لیکن مسأله این است که ما باید این کار را بکنیم.

فرمانده گردان عملیات فرهنگی ناحیه شهید محلاتی با بیان اینکه امروزه دشمن از همه‏ روش‌ها استفاده مى‏کند، افزود: صدها سایت اصلى و هزاران سایت فرعى در اینترنت‏ در حال فعالیت هستند که هدف عمده و اصلی‏شان تهاجم به تفکرات اسلامى و به خصوص تفکرات شیعى است. تهاجم هم تهاجم استدلالى نیست؛ از روش‌هاى تخریبى و از روش‌هاى روان‏شناسانه و غیره استفاده مى‏کنند.  
 
وی در خصوص فعالیت و خروج از حالت انفعال طبق فرمایش مقام معظم رهبری تصریح کرد: همه‏ تهاجمات دشمن پاسخ دارد؛ بایستى از آنچه در اختیار داریم، حداکثر استفاده را داشته باشیم. ما نه از صدا و سیمایمان، نه از مطبوعاتمان و نه از بسیارى از منابر عظیم عمومى‏مان، چنان‏که باید و شاید، استفاده نمى‏کنیم. این ضعف‌هاى ماست؛ این ضعف‌ها را بایستى کم کنیم. باید روز به روز نقاط ضعف را کم و نقاط قوت را زیاد کرد و این ممکن است.

در ادامه مسئول مرکز فضای مجازی حوزه 315 امام موسی کاظم(ع) ضمن عرض تشکر از حضور و گفته های بیان شده جانشین و فرمانده  گردان قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید محلاتی پیرامون صحبت های ایشان مواردی را مطرح کردند.

در پایان جلسه فرمانده محترم حوزه آقای سیاح گفت: روحیه بسیجی در خود باید بالا ببرید, در این عرصه باید تقوا پیشه کرد.

ایشان در خصوص عرصه فضای مجازی به بحث نه دی ماه پرداختند و مواردی از قبیل فرهنگ سازی فضای مجازی,تولیدات,رسالت کار در فضای مجازی پایگاهها صحبت نمودند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 9712مطالب مرتبط