رای به سایت :
93
محبوب
حوزه 315 امام موسی کاظم (ع)
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
دوشنبه 31 ارديبهشت 1397 -
فرمانده ناحیه شهید محلاتی از پایگاه امام زمان(عج) بازدید کرد
فرمانده ناحیه شهید محلاتی از پایگاه امام زمان(عج) بازدید کرد

فرمانده ناحیه شهید محلاتی از پایگاه امام زمان(عج)، حوزه 315 امام موسی کاظم(ع) بازدید به عمل آورد.
calendar
تاریخ : 1396/10/21 - 09:37
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 315 امام موسی کاظم (ع)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،سرهنگ قاسمعلی محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی از پایگاه امام زمان(عج)، حوزه 315 امام موسی کاظم(ع) بازدید به عمل آورد.

فرمانده ناحیه شهید محلاتی ضمن عرض خسته نباشید به فرمانده پایگاه و بسیجیان از آن‌ها به خاطر برنامه‌ها و فعالیت‌های انجام شده  تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: دشمن امروز با توسل به توطئه‌های مختلف از جمله نفوذ در ذهن نوجوانان و جوانان می‌خواهد آنها را از مسیر دین و ولایت دور کند، حضور جوانان و نوجوانان در مساجد و برنامه‌های مذهبی می تواند آنها را از دسیسه های دشمن درونی و بیرونی باز دارد.
 
محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی گفت:  مسجد محور و سنگر انقلاب است، وظیفه ما بسیجیان خدمت به مردم در محور مسجد است، تلاش ما بر این باشد که مسجد محور حل مشکلات و سنگر انقلاب باشد. 
 
 
ایشان خاطر نشان کرد : یکی از  تفکرات بسیج مسئولیت پذیری و بصیرت به معنی شناخت عمیق از مسائل می باشد. باید دانش بصیرتی خود را بالا ببریم و هواسمان به نفوذ دشمن باشد، بهترین هدایت گر ما فرمانده ما و ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری مدالظله العالی می باشد که تک تک جملات آن راهنما و رهرو ما می باشد.
در پایان فرمانده پایگاه امام زمان(عج) گزارش تصویری از فعالیت ها و برنامه های اجرا شده بسیجیان به فرماندهی ناحیه شهید محلاتی ارائه نمود.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 9712


مطالب مرتبط