رای به سایت :
574
محبوب
حوزه 316 حضرت رباب (س)
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 -
بسیج، تجلى‌گاه  حقیقی ایده و عمل است
فرمانده حوزه 316 حضرت رباب(س)؛

بسیج، تجلى‌گاه حقیقی ایده و عمل است

فرمانده حوزه 316 حضرت رباب(س) در دومین جلسه ستادی گرامیداشت هفته بسیج گفت:هفته بسیج گرامیداشت جان فشانی هایی است که برای سربلندی این سرزمین صورت گرفته است.
calendar
تاریخ : 1396/08/24 - 10:49
12
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 316 حضرت رباب (س)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ، دومین جلسه ستادی هفته بسیج با حضور فرماندهان پایگاه ها و شورای فرماندهی حوزه 316 حضرت رباب(س) در سالن جلسات این حوزه برگزار گردید.

این جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید، سپس سعادت فرمانده حوزه 316 حضرت رباب(س) ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)، فرارسیدن هفته بسیج را گرامیداشت و گفت: هفته بسیج گرامیداشت جان فشانی هایی است که برای سربلندی این سرزمین صورت گرفته است. بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است که با ظهور اسلام تولد یافته و در ملت‌هاى مسلمان رشد کرده است. هوشمندى حضرت امام خمینى رحمت الله علیه و عدالت‌خواهى میلیون‌ها انسان باایمان، تنها، تبلور دوباره بسیج در عصر حاضر بود.

            

وی افزود: بسیج، حاصل فهم همگانى مردم از نیکى‌هاست که یکایک آنها نقش حساسى در اجراى آن بر عهده دارند. هر کس با توانایی هاى خود، نیرویی از بسیج است که براى رساندن مملکت به جایگاه حقیقی و آرمانى‌اش تلاش مى‌کند.اهداف والاى بسیج، تنها با حضور جسمانى در صحنه محقق نمى‌شود. این وجود بینش است که عمل انسان را کامل مى‌کند. آن‌گاه که دل‌ها و بینش‌ها پراکنده باشند ، تنها مُشتى اجساد بى‌فایده‌اند که دور هم گرد آمده‌اند. هر حضورموفقی را، وحدت عقیده و عمل را مى‌طلبد.وحدت در بسیج، وحدتى همه‌جانبه است. در تفکر بسیج، دوگانگىِ عقیده و عمل، منافق ساز است. انسانی که از اعتقاد تهى است و فرمان‌بردار چشم و گوش بسته است، بسیار کمتر از انسانى کارآیى دارد که آگاهانه اقدام مى‌کند. بسیج، تجلى‌گاه  حقیقی ایده و عمل است.

          

در ادامه ماموریتها و برنامه های هفته بسیج ابلاغ گردید و هر یک از فرماندهان پایگاه های تابعه نیز به بیان برنامه‌های خود در این هفته پرداختند.
 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 17962مطالب مرتبط