رای به سایت :
574
محبوب
حوزه 316 حضرت رباب (س)
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
یکشنبه 05 خرداد 1398 -
راه بیمه شدن در مقابل فتنه بصیرت و آگاهی است
دکتر غلامحسین رشنود گفت:

راه بیمه شدن در مقابل فتنه بصیرت و آگاهی است

در سال 88 عده ای به دلیل نداشتن بصیرت، آگاهی و شناخت گول خوردند.
calendar
تاریخ : 1396/10/13 - 07:50
9
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 316 حضرت رباب (س)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،نشست روشنگری و هیئت عاشقان ولایت با سخنرانی دکتر غلامحسین رشنود هادی سیاسی ناحیه شهید محلاتی و با حضور فرماندهان پایگاه های تابعه و مربیان و سرگروه های حلقات صالحین حوزه 316 حضرت رباب(س) در سالن اجتماعات بصیرت ناحیه شهید محلاتی برگزار گردید.

           

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گشت.سپس رشنوندهادی سیاسی ناحیه شهید محلاتی با بیان اینکه مردم ایران در ۹ دی آگاهی، بصیرت، حاضر در صحنه بودن و حساس بودن خود در برابر مقدسات دینی را نشان دادندگفت : مردم ایران همیشه و در تمام صحنه ها با بصیرت و آگاهی عمل کرده و نگذاشته اند فتنه گران به اهداف خود برسند. ما باید سعی کنیم دچار فتنه نشویم چرا که اگر جامعه ای دچار فتنه شود یکی از پیامد های مهم آن اختلافات اجتماعی خواهد بود.درگیری ، اختلال در امنیت ، مشکلات اقتصادی از دیگر پیامد های قتنه در یک جامعه است. در سال 88 طرفداران فتنه کسانی بودن که قابل احترام نبوده و مردم نمی توانستند از حرف و عقاید آنان پیروی کنند.

       

وی ادامه داد: حفظ امنیت یکی از موضوعات بسیار مهم است که در همین راستا تلاش های زیادی صورت می گیرد. راه بیمه شدن در مقابل فتنه بصیرت و آگاهی است. کسانی که در سال 88 گول خوردند به دلیل نداشتن بصیرت، آگاهی و شناخت بود. گیج شدند و نتوانستند حق را از باطل تشخیص دهند. در جریان فتنه ۸۸ همه معاندین، مخالفین با امام و انقلاب دشمنی خود را ظاهر کرده بودند و بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کردند. اکنون ما باید بصیرت و آگاهی خود را بالا ببریم.

       

در پایان دکتر رشوند پاسخگوی سوالات بسیجیان بود.

      


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 17962مطالب مرتبط