رای به سایت :
574
محبوب
حوزه 316 حضرت رباب (س)
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
یکشنبه 05 خرداد 1398 -
دیدار با خانواده شهدا  یک فرصت و افتخار برای مسئولان است
سرهنگ محمدی:

دیدار با خانواده شهدا یک فرصت و افتخار برای مسئولان است

فرمانده ناحیه شهید محلاتی در دیدار با خانواده شهید محمدرضا جدیدی گفت: امیدوار هستیم بتوانیم وظایف خود در خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را به نحو مطلوب انجام دهیم.
calendar
تاریخ : 1396/10/17 - 19:42
8
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 316 حضرت رباب (س)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،به منظور تجلیل از مقام شامخ شهدا سرهنگ قاسمعلی محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی به همراهی نمایندگی ولی فقیه و نیروی انسانی حوزه 316 حضرت رباب(س) با حضور در منزل شهید محمدرضا جدیدی با پدر این شهید گرانقدر دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار سرهنگ محمدی ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا گفت : مردم ایران اسلامی قدردان خون شهدا و فداکاری ایثارگران هستند و ما بایستی شهدا را در زندگی سرلوحه کارخود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.پیروی از شهیدان فقط به زبان و ظاهر نیست بلکه باید در عمل به راه و منش حماسه آفرینان دوران دفاع مقدس پایبند بود.

           

سرهنگ محمدی دیدار با خانواده شهدا را یک فرصت و افتخار برای مسئولان دانست و گفت: صبر، استقامت، روحیه انقلابی و ولایتمداری خانواده های معظم شهدا قابل تقدیر و تحسین است. ما هر چه داریم به برکت خون شهدا و ولایت فقیه است و در پیروی و اطاعت از رهبری باید ادامه دهنده راه شهیدان باشیم. امیدوار هستیم بتوانیم وظایف خود در خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را به نحو مطلوب انجام دهیم.

          

در ادامه پدر شهید جدیدی به بیان خاطراتی از فرزند شهیدش پرداخت، در پایان نیز فرمانده ناحیه شهید محلاتی با دادن لوح تقدیر و هدیه‌ای از این پدر شهید تقدیر و تشکر کرد.

           


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 17962مطالب مرتبط