رای به سایت :
574
محبوب
حوزه 316 حضرت رباب (س)
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 -
فضای مجازی دارای دو بعد تهدید و فرصت است
معاونت قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید محلاتی:

فضای مجازی دارای دو بعد تهدید و فرصت است

شاهمرادی معاونت قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید محلاتی گفت:عرصه فضای مجازی مانند یک رودخانه پر از آب و خروشان است که می‌آید و دائما بر آب آن افزوده و خروشان‌تر می‌شود.
calendar
تاریخ : 1396/10/28 - 13:06
8
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 316 حضرت رباب (س)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،کلاس آموزشی گردان فضای مجازی حوزه 316 حضرت رباب با حضور شاهمرادی معاونت قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید محلاتی و جباری فرمانده گردان قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید محلاتی،سعادت فرمانده حوزه 316 حضرت رباب و مسئولین سایبری پایگاه های تابعه در مرکز آموزش حوزه 315 امام موسی کاظم(ع) برگزار شد.

در این دوره آموزشی شاهمرادی معاونت قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید محلاتی با اشاره به بیان حضرت امام خامنه ای (مدظله‌​العالی)گفت: عرصه فضای مجازی مانند یک رودخانه پر از آب و خروشان است که می‌آید و دائما بر آب آن افزوده و خروشان‌تر می‌شود، اگر ما برای این رودخانه تدبیر کنیم و برنامه داشته باشیم، در صورتی ‌که سرریز کند، می‌شود فرصت و اگر رهایش کنیم و برای آن برنامه‌ای نداشته باشیم می‌شود تهدید.

       

وی افزود: فضای مجازی دارای دو بعد تهدید و فرصت است که فعالیت در این عرصه به معنای مقابله با آن نیست بلکه با برنامه ریزی هدفمند جهت فعالیت در عرصه فضای مجازی باید تهدیداتی که اعتقادات، فرهنگ و زندگی ما را هدف گرفته است را به فرصت تبدیل کنیم.

         

حمیدرضا جباری فرمانده گردان قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهید محلاتی  ضمن بیان اهمیت فعالیت در فضای مجازی، آموزش‎های لازم درخصوص شبکه های اجتماعی را ارائه نمود.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 17962مطالب مرتبط