رای به سایت :
1601
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
یکشنبه 28 آبان 1396 -
دوره های آموزشی مجازی برگزار خواهد شد
بمناسبت هفته بسیج/

دوره های آموزشی مجازی برگزار خواهد شد

دوره آموزشی مجازی گزارش نویسی در رسانه و مقاله نویسی در مطبوعات، امنیت پست الکترونیکی و جامعه شناسی اینترنت با هدف ارتقای سواد رسانه ای از طریق سامانه آموزش مجازی برگزار خواهد شد.
calendar
تاریخ : 1395/08/25 - 13:53
6
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ، همزمان با هفته بسیج و به همت مدیریت آموزش و آینده پژوهی قرارگاه فضای مجازی ناحیه شهیدمحلاتی، دوره آموزشی مجازی گزارش نویسی در رسانه و مقاله نویسی در مطبوعات، امنیت پست الکترونیکی و جامعه شناسی اینترنت با هدف ارتقای سواد رسانه ای از طریق سامانه آموزش مجازی بر طبق جدول زمانبدی ذیل برگزار می شود.

دوره آموزشی دریافت جزوه آموزشی تاریخ آزمون ساعت آزمون

گزارش نویسی در رسانه و

مقاله نویسی مطبوعات

95/09/01

22 – 9
امنیت پست الکترونیکی

95/09/02

22 – 9
جامعه شناسی اینترنت

95/09/03 22 – 9

 علاقمندان و تمامی فعالین می توانند، جهت ثبت نام از طریق مراکز فضای مجازی حوزه های مقاومت و کانون های فضای مجازی پایگاه های مقاومت اقدام نمایند و یا از طریق سامانه آموزش به آدرس www.elearning.ghasam.ir و با وارد کردن نام کاربری و رمزعبور در این دوره شرکت کنند.

جزوات محتوای آموزشی این دوره جهت مطالعه بیشتر ارائه می گردد، آزمون نهایی از کتاب و بسته آموزشی می باشد.

لازم به ذکر است ورود کاربرانی که در دوره های گذشته موفق به اخذ گواهینامه نشده اند با نام کاربری قبلی امکان پذیر و این دوره های آموزشی ویژه فراگیرانی است که تا کنون موفق به شرکت در دوره های فوق نشده اند، فراگیرانی که کد کابری ندارند جهت دریافت کد با قرارگاه فضای مجازی ناحیه تماس حاصل فرمایند.

در پایان پس از برگزاری آزمون واعلام نتایج و رتبه بندی، گواهینامه دوره مذکور ازطرف قرارگاه فضای مجازی سپاه تهران بزرگ صادر و به شرکت کنندگان تحویل داده می شود.

*سوالات خود را در قسمت نظرات بیان نمایید*  


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12597


Reply
no
0
yes
0
ناشناس
1395/08/27 - 09:44
سلام برای دریافت نام کاربری باید چه کرد؟