رای به سایت :
1585
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
سه شنبه 25 مهر 1396 -
آئین تودیع و معارفه فرمانده حوزه 312  حضرت طوبی(س) برگزار شد
آئین تودیع و معارفه فرمانده حوزه 312 حضرت طوبی(س) برگزار شد

آئین تودیع و معارفه فرمانده حوزه 312 حضرت طوبی(س) با حضور فرمانده ناحیه شهید محلاتی و هیئت همراه، اعضای شورای حوزه و فرماندهان پایگاه‌ها در محل این حوزه برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1395/10/18 - 14:57
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، آئین تودیع و معارفه فرمانده حوزه 312 حضرت طوبی(س) با حضور سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی و هیئت همراه، اعضای شورای حوزه و فرماندهان پایگاه‌ها در محل این حوزه برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد، سپس فرمانده ناحیه شهید محلاتی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ولادت با سعادت امام حسن عسگری(ع)، از تلاش‌ها و زحمات بی‌شائبه و خدمات خواهر رجبی در زمان تصدی وی در مسئولیت فرماندهی حوزه برای خواهر احمدی توفیق و موفقیت در این جایگاه را از خداوند متعال خواستار شد و از وی خواست تا در جهت هرچه پررونق‌تر کردن فعالیت‌های این حوزه تمام تلاش خویش را بکار برند.

فرمانده ناحیه شهید محلاتی گفت: اثرگذاری برنامه‌های بسیج بخصوص در قسمت خواهران باید گونه‌ای باشد که باعث رشد و شکوفایی بسیجیان حوزه‌ها و پایگاه‌ها شود و این امر بدون برنامه‌ریزی دقیق و مناسب خواهران بسیجی میسر نخواهد شد.

وی تصریح کرد: نقش خواهران بسیجی در به ثمرنشستن ماموریت‌های بسیج بسیار مهم و تاثیر گذار است. دشمنان انقلاب متوجه شدند که زمانی که زنان در تمامی عرصه‌ها فعال باشند هیچ کاری را نمی‌توانند انجام دهند این امر نشانه آن است که زنان و بخصوص خواهران بسیجی بسیار جدی و با تمام قوا در تمامی عرصه‌ها فعالیت می‌کنند. علاوه بر این نقش زنان و خصوصا خواهران بسیجی در عرصه تربیتی بسیار ویژه و مثبت است.

سرهنگ محمدی خاطر نشان کرد: امروزه وظیفه خواهران بسیجی بسیار سنگین است، در گذشته تهدید علیه انقلاب اسلامی تهدید سخت بوده اما امروزه این تهدید به تهدید نرم تبدیل شده است که خواهران بسیجی باید با هوشیاری این تهدید دشمن را خنثی کنند.

ایشان افزود: خواهران بسیجی باید در مقابله با گسترش فرهنگ بد‌حجابی و بی‌حجابی که دائما در رسانه‌های غربی و فضای مجازی در حال تبلیغ هستند تلاش مضاعفی داشته باشند و با جذب حداکثری افراد از مساجد، مدارس و دانش آموزان مانع تاثیرگذاری این فرهنگ غلط در جامعه شوند.

پیش از سخنان فرمانده ناحیه شهید محلاتی خواهر رجبی فرمانده حوزه 312  حضرت طوبی(س) به تشریح فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در زمان تصدی خود در حوزه پرداخت و با آرزوی موفقیت برای فرمانده جدید همکاری صمیمانه بسیجیان را برای موفقیت حوزه در تمامی عرصه‌ها خواستار شد، سپس خواهر احمدی ضمن تشکر از زحمات بی دریغ خواهر رجبی به تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های خود پرداخت.

در پایان با قرائت متن تقدیرنامه فرمانده سابق و متن حکم مسئولیت فرمانده جدید حوزه، توسط فرمانده ناحیه شهید محلاتی لوح تقدیر به خواهر رجبی فرمانده سابق حوزه و حکم مسئولیت فرمانده حوزه جدید به خواهر احمدی تقدیم شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11248