رای به سایت :
1764
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
چهارشنبه 28 آذر 1397 -
فرمانده ناحیه شهید محلاتی با خانواده شهید مهدی صمدی دیدار کرد
فرمانده ناحیه شهید محلاتی با خانواده شهید مهدی صمدی دیدار کرد

به منظور تجلیل از مقام شامخ شهدا فرمانده ناحیه شهید محلاتی و هیئت همراه با حضور در منزل شهید مهدی صمدی با پدر و مادر این شهید بزرگوار دیدار و گفتگو کرد.
calendar
تاریخ : 1396/11/03 - 11:59
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، به منظور تجلیل از مقام شامخ شهدا سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی و هیئت همراه با حضور در منزل شهید مهدی صمدی با پدر و مادر این شهید بزرگوار دیدار و گفتگو کرد.

فرمانده ناحیه شهید محلاتی با اشاره به فرمایشات و تأکید مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت سرکشی از خانواده معظم شهداء بیان داشت: عمل به سیره شهدا و گام نهادن درمسیر آرمان‌های بزرگ شهیدان وظیفه تک تک ما است که باید به آن جامه عمل بپوشانیم. وی تجلیل از فداکاری ها و ایثارگری خانواده های معظم شهدا که درمسیر دفاع از کشور در برابر هجوم دشمنان، جان خود را فدا نمودند از وظایف همه ما به شمار می رود.

سرهنگ محمدی در این دیدار بر ضرورت رفع مشکلات خانواده‌های شهدا تأکید کرد و افزود: عزت، امنیت و اقتدار کشور مدیون مجاهدت، رشادت، صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهداء و ایثارگران است، دیدار با خانواده‌های شهداء برای ما روحیه بخش و مایه دلگرمی و پشتگرمی است.

وی با بیان اینکه ما مدیون  خون شهداء و از خودگذشتگی‌های آن‌ها هستیم، تصریح کرد: ایثار و فداکاری شهدا با هیچ اقدامی قابل جبران نیست. خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند و دلجویی از آنان به نوعی ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.

در این دیدار مادر شهید خاطراتی از فرزند شهیدش را بیان کرد؛ شهید مهدی صمدی در سن نوزده سالگی در عملیات کربلای پنج در سال 1365 بر اثر اصابت ترکش به ناحیه پشت سر به درجه رفیع شهادت نائل شد.

در پایان فرمانده ناحیه شهید محلاتی لوح تقدیر و هدیه‌ای به رسم یادبود به خانواده شهید  مهدی صمدی اهدا کرد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11248







مطالب مرتبط