رای به سایت :
1766
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی
یکشنبه 04 فروردين 1398 -
نمایندگی ولی فقیه ناحیه شهید محلاتی با خانواده شهیدان سهرابی، دهلوی و صلاحی دیدار و گفتگو کرد
نمایندگی ولی فقیه ناحیه شهید محلاتی با خانواده شهیدان سهرابی، دهلوی و صلاحی دیدار و گفتگو کرد

بمناسبت روز شهدا و بمنظور تکریم و گرامیداشت مقام والای خانواده شهدا مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه شهید محلاتی و هئیت همراه با حضور در منزل شهیدان سهرابی، دهلوی و صلاحی با خانواده این شهیدان گرانقدر دوران دفاع مقدس دیدار کرد.
calendar
تاریخ : 1396/12/24 - 13:21
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، بمناسبت روز شهدا و بمنظور تکریم و گرامیداشت مقام والای خانواده شهدا حجت الاسلام والمسلمین زارعی مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه شهید محلاتی و هئیت همراه با حضور در منزل شهیدان  شهیدان سهرابی، دهلوی و صلاحی با خانواده این شهیدان گرانقدر دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام والمسلمین زارعی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدا و ایثارگران در طول دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، درس ایستادگی و شهادت را به ما آموخت و انقلاب اسلامی را با راه و نام امام راحل (ره) به دنیا معرفی کرد.

وی تصریح کرد: جانفشانی و رشادت های شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، انقلاب اسلامی را بیمه کرد و اقتداری که امروز ایران اسلامی در منطقه و جهان دارد به برکت خون شهدا و ایثارگران است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه شهید محلاتی تاکید کرد: باید با منویات مقام معظم رهبری حرکت رو به رشد خود را دنبال کرده و در سایه اتحاد، همدلی و همراهی تحت امر انقلاب اسلامی و ولایت فقیه از مقدسات دین اسلام دفاع کنیم.

در پایان حجت الاسلام والمسلمین زارعی لوح تقدیر و هدیه‌ای به رسم یادبود به خانواده این شهدای گرانقدر اهدا کرد.


شهید داوود سهرابی
شهید داوود سهرابی
شهید داوود سهرابی
شهید محمد دهلوی
شهید محمد دهلوی
شهید محمد دهلوی
شهید حسین صلاحی
شهید حسین صلاحی
انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11248


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی        منطقه 14        محله شکوفه        ناحیه شهید محلاتی        دیدار خانواده شهدا                                    

مطالب مرتبط