پایگاه مقاومت بسیج شهید علی صیاد شیرازی
 
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 -

رای به سایت :
1153
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 314 حضرت زهرا (س) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید علی صیاد شیرازی
7
محبوب  
رای به خبر :
مصاحبه با خواهر رورزبهانی بسیجی موفق
مصاحبه با خواهر رورزبهانی بسیجی موفق

مصاحبه با خواهر بسیجی موفق توسط شعبه علمی پژوهشی پایگاه شهید صیاد شیرازی انجام گرفت.
calendar
تاریخ : 1396/11/24 - 08:02

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید علی صیاد شیرازی  حوزه 314 حضرت زهرا (س)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،مصاحبه با خواهر بسیجی موفق

1-در ابتدا از سوابق تحصیلی وشغلی خود توضیح دهید .

خدمتتون عرض کنم که مدرک بنده لیسانس زیست شناسی با گرایش عمومی هست . سال 85 فارغ التحصیل شدم و خوشبختانه در مهرماه همان سال  در دبیرستانی مشغول به تدریس درس زیست شناسی شدم .سال اول فقط پایه اول را آموزش می دادم ولی به دلیل رضایت مندی دانش آموزان و مدیر مدرسه ، سال بعد ، دو مقطع دوم و سوم دبیرستان را هم به بنده محول کردند .همزمان با به دنیا آمدن اولین فرزندم به تهران منتقل شدیم .و ناخواسته  وقفه ایی یک ساله ؛در تدریسم ایجاد شد. بعد از آن در بخش آزمایشگاه بیمارستان فجر مشغول به کار شدم .ولی بعد از گذشت یکسال کار در آزمایشگاه و فضای بیمارستان به شدت در روحیه من تاثیر منفی داشت و بعد از مشورتی که با همسرم داشتم ،به اختیار خودم استعفا دادم . در این شهرک ساکن شدیم و خوشبختانه پای من به مجتمع فرهنگی واقع در شهرک باز شد و از سال 90 به مدت 5 سال تمام دورهای قرانی رو پشت سر گذاشتم .که بسیار بسیار در رشد روحی و معنوی و ایجاد آرامشم موثر بود.

2_چه عواملی به شما در کسب این موفقیت کمک کرده است؟

مادرم مسول کتابخانه بودند و همچنین قلم بسیار خوبی دارند. ایشان من را از بچگی با کتاب آشنا کردند و کم کم شوق نوشتن در من ایجاد شد .به طوری که در سن 12 سالگی توانستم شعر بگویم و دلنوشته بنویسم .چند سالی به این صورت گذشت تا نوشتن های من به سمت داستان و رمان هدایت شد و همزمان با فعالیت های دیگه ای که خدمتتون عرض کردم همیشه نوشتن جزئی از وجود من بوده حتی در سفر .تا اینکه دوسال پیش عضو انجمن نویسندگان مرکزی تهران شدم و مشغول یادگیری تکنیک نویسندگی هستم .وبا توکل به خداو عنایت پروردگار  امسال هم در جشنواره سازمان فرهنگی هنری در سطح استان تهران موفق به کسب مقام ششم شدم.

3_توصیه شما به دیگر خواهران چیست؟

من کوچکتر و ناچیز تر از اونی هستم که بخواهم به دوستان عزیزم توصیه ای داشته باشم .ولی نکته ای راخدمتتون عرض میکنم که در هیچ شرایطی خودتان و استعدادهایتان و علاقه مندیهای خود را فراموش نکنید .در هر جایگاهی و در هر مقامی که هستید به خودتان عشق بورزید .و خودتان را از صمیم قلب دوست داشته باشید . با خودتان مهربان باشید .سعی کنیم برنامه ریزی داشته باشیم .و از کلام الله مجید غافل نشویم.مطالعه را امری واجب تو زندگی بدانیم.

 4_برنامه شما برای آینده در این زمینه چی هست؛ نقش خانواده در موفقیت شما چه اندازه تاثیرگذار بوده است؟ اگر عمرم به دنیا باقی بود قصد دارم به امید خدا و زیر سایه امام زمان ،نوشتن را ادامه بدهم  و آثارم را به چاپ برسانم .من موفقیتم را مدیون شخصیت والای مادرم هستم و بخش عظیم پیشرفتم رو از ایشان میدانم .همچنین همسرم که همیشه مایه آرامش این حقیر بودند.

5_از چه زمانی وارد بسیج شده اید ودر چه زمینه ی همکاری دارید؟

بنده از دوران دانش آموزی عضو بسیج بودم .ولی از سال 90 در پایگاهشهید صیاد شیرازی فعالیتم را شروع کردم و الان در معاونت حفاظت هستم . البته وظیفه شباب به بنده محول شده و بخشی از کارهای فرهنگی مثل برگزاری جلسات و مجری گری هم انجام میدهم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15993
مرضیه شمس آبادیمطالب مرتبط