پایگاه مقاومت بسیج مبشره
 
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -

رای به سایت :
1203
محبوب
صفحه نخست ›› دین و اندیشه ›› حوزه 318 سمانه ›› پایگاه مقاومت بسیج مبشره
2
محبوب  
رای به خبر :
مردم در فهم وظیفه گوی سبقت را از مسئولین ربوده اند
خطیب نمازجمعه تهران :

مردم در فهم وظیفه گوی سبقت را از مسئولین ربوده اند

خطیب نمازجمعه تهران با بیان اینکه پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن، پیام تحکیم پیوند امت با امام، رهبری و مقتدای خویش است، گفت: مردم در فهم وظیفه گوی سبقت را از مسئولین ربوده اند.
calendar
تاریخ : 1396/11/27 - 19:56

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج مبشره  حوزه 318 سمانه  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ، حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی فرد خطیب نمازجمعه تهران با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: این حرکت عظیم، تداوم رحمت و عنایت خدا به ملت بزرگوار ایران است. این رحمت خدا بود که در بیش از هزار شهر و پنج هزار روستا تجلی یافت. باید این نعمت گرانبها را با ایمان، تقوا و عمل صالح پاس بداریم.

وی پیام این راهپیمایی افتخارآفرین را تحکیم پیوند استوار امت با امام خویش نام برد و گفت: این مهم در پرتو شناخت رهبر صالح و فهم درست رهنمود و پیام او و التزام عملی به رهنمودهای معظم‌له تحقق یافته است که این نعمت گرانبها رمز اقتدار ملت است.

امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: سکان‌دار انقلاب برای خلق قدرت سیاسی،‌فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و دفاعی برای ملت چشم‌انداز ۲۰ساله را تدوین کردند، سیاست‌های کلی با نگاه به دستیابی به چشم‌انداز تدوین می‌شود و آینده را می‌بیند و این اقتضاعاتی دارد اما در تدوین لایحه بودجه ۹۷ نگاه به سال ۹۷ است. در مجلس هم با نگاه به سال ۹۷ بودجه را تصویب می‌کنند و این نگاه کوتاه مدت و روزمره روز به روز بر مشکلات کشور خواهد افزود.

ابوترابی‌ فرد ادامه داد: مطالبه ملت فهم سیاست‌های کلی ابلاغی رهبری معظم و برنامه‌ریزی برای تبدیل آن به قانون است و ملت آماده است برای رسیدن به هدف با مشکلات دست و پنجه نرم کند. ملتی که تا امروز ایستاده تا ایران را در قله اقتدار ببیند در صورت اجرای درست سیاست‌های ابلاغی آماده است تا مشکلات را برای رسیدن به قدرت در فردا تحمل کند.


وی با اشاره به لزوم استقامت و ایستادگی بر اصول اضافه کرد: باید در جبهه داخلی صابر و استوار باشیم و در برابر دشمن مقاوم و ایستاده باشیم و این ویژگی جامعه اسلامی است.

ابوترابی فرد افزود: اسلام تنها دینی است که اساس آیین خود را بر اساس اجتماع قرار داده است. اسلام مردم را از هرگونه پراکندگی بدور داشته است، جامعه مورد توجه آموزه های دینی است و یکی از اساسی ترین ویژگی ها و ارکان یک جامعه اسلامی وحدت است و امروز اقتدار ما دستاورد وحدت ماست. اما باید بر صفوف امت اسلام بیفزاییم و وحدت کلمه را ارتقا بخشیم و همه و همه در چارچوب اصول و مبانی دینی و انقلابی در کنار هم در یک صف واحد در خدمت انقلاب حرکت کنیم تا امت اسلامی طعم پیروزی را احساس کند.
 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5446مطالب مرتبط