پایگاه مقاومت بسیج شهیدان گمنام
 
شنبه 01 ارديبهشت 1397 -

رای به سایت :
1637
محبوب
صفحه نخست ›› سبک زندگی ›› حوزه 309 امام باقرالعلوم(ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهیدان گمنام
42
محبوب  
رای به خبر :
چهارمین جلسه‌ی تخصصی فرماندهان پایگاه‌های حوزه‌ی 309 در سال جاری برگزار شد
نشست تخصصی فرماندهان

چهارمین جلسه‌ی تخصصی فرماندهان پایگاه‌های حوزه‌ی 309 در سال جاری برگزار شد

حجت‌الاسلام فروزان‌نصر: فرمانده‌ی پایگاه بسیج، مغز متفکر آن پایگاه است.
calendar
تاریخ : 1395/10/22 - 13:17

به گزارش خبرنگار قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهیدان گمنام، حوزه 309 ناحیه شهید محلاتی، جلیلی فرمانده‌ی پایگاه 19 شهیدان گمنام در چهارمین جلسه‌ی تخصصی فرمانده و شورای حوزه‌ی 309 امام باقرالعلومعلیه‌السلام با فرماندهان پایگاه‌های تابعه، درخصوص ارائه‌ی گزارش عملکرد سه ماه سوم سال و ابلاغ برنامه‌های سه ماه چهارم، که در ستاد حوزه برگزار شد، حضور یافت.

حجت‌الاسلام فروزان‌نصر فرمانده‌ی حوزه‌ی 309 درخصوص اجرای موفق برنامه‌های پایگاه‌های تابعه در مناسبت‌های 5 آذر، روز بسیج و 9 دی، روز بصیرت که با برگزاری شامگاه مشترک، در منطقه 14 درخشید، تشکر و قدردانی کرد.

فرمانده‌ی حوزه در راستای ارسال گزارش عملکرد از پایگاه‌ها به حوزه گفت: از ماه آتی جلسه‌ی فرماندهان، بصورت ماهانه در پایگاه‌ها برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه، فرمانده‌ی هر پایگاه بسیج، مغز متفکر آن پایگاه است؛ اعلام کرد: فرماندهان پایگاه‌ها در اولین فرصت، باید شورای خود را تکمیل و مدارک مربوطه را برای صدور احکام شورایی، به حوزه ارسال نمایند. همچنین جزواتی تحت عنوان شرح وظایف معاونت‌های شورایی پایگاه تهیه و به افراد برگزیده، ارائه دهند.

حجت‌الاسلام فروزان‌نصر برای فعالیت معاونت‌های فضای مجازی و فرهنگی پایگاه‌ها اظهار کرد: کارحرفه‌ای در دنیای مجازی و امر به معروف و نهی از منکر، باید پایه و اساس فعالیت هر بسیجی، باشد.

فرمانده‌ی حوزه خاطر نشان کرد: پایگاه‌ها با هدف ایجاد امنیت پایدار در جامعه، باید در تمام عرصه‌های عملیاتی و فرهنگی، تلاشی مضاعف داشته باشند.

وی درخصوص برگزاری اردوهای خانوادگی بسیجیان تصریح کرد: اردوهای خانوادگی ضمن ایجاد انگیزه و نشاط، باعث آشنایی خانواده‌ها با فعالیت‌های سازمان بسیج خواهد شد، که این امر در چگونگی اجرای بهتر برنامه‌ها، مؤثر می‌باشد.

حجت‌الاسلام فروزان‌نصر در پایان افزود: به مناسبت فرا رسیدن ایام دهه مبارک فجر، مجموعه مسابقات فرهنگی- ورزشی از سمت حوزه در 5 رشته‌ی شنا، تیر اندازی با تفنگ بادی و دارت، دوچرخه سواری و کوهنوردی برنامه‌ریزی شده است که با حضور پرشور بسیجیان در مسابقات و کسب مدال‌های برتر، انشاالله باعث تقویت روحیه و نشاط همراه با سلامتی دریادلان خواهد شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 9133


Reply
no
0
yes
0
یک بسیجی
1395/10/22 - 13:42
سلام و درود بر فرماندهان

Reply
no
0
yes
0
برادر دینی
1395/10/22 - 13:42
خیلی مخلصیم برادران
التماس دعا

Reply
no
0
yes
0
یک دوست
1395/10/22 - 13:43
سلام و تشکر از زحمات تک تک بسیجیان مخلص و ولایت مدار
خدا خیرتان دهد