پایگاه مقاومت بسیج شهیدان گمنام
 
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 -

رای به سایت :
1647
محبوب
صفحه نخست ›› سبک زندگی ›› حوزه 309 امام باقرالعلوم(ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهیدان گمنام
6
محبوب  
رای به خبر :
هفتمین مراسم شامگاه پایگاه 19 با موضوع
در 26 اردیبهشت سال جاری

هفتمین مراسم شامگاه پایگاه 19 با موضوع "مفهوم شناسی بصیرت انقلابی" برگزار شد

جلیلی: بسیجی موظف است مقابل حرام اجتماعی بایستد و همانگونه که خانواده خود را نصیحت می¬کند، دیگران را هم امر و نهی کند
calendar
تاریخ : 1397/05/21 - 19:07

به گزارش خبرنگار قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهیدان گمنام، حوزه 309 امام باقرالعلوم(عناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، هفتمین مراسم شامگاه پایگاه مقاومت بسیج شهیدان گمنام در آستانه ماه رمضان با سخنرانی جلیلی فرمانده پایگاه 19 درخصوص "مفهوم شناسی بصیرت انقلابی" برگزار شد.

فرمانده پایگاه "بصیرت" را بصورت دقیق برای هم سنگران خود معنا کرد و در ادامه، ویژگی­های انسان­های با بصیرت و سطوح بنیادین آن را تشریح کرد.

جلیلی پیامدهای فقدان بصیرت و نقش خواص در بصیرت جامعه را بیان کرد.

وی گفت: ماه رمضان، ماه تجلی ارزش­ها و موسم صلح است؛ در ماه رمضان باید نهال دوستی بکاریم و درخت دشمنی را از ریشه در آوریم. ره توشه­ی ماه خدا، ولایت و دوستی اهل بیتعلیهاالسلام است.

فرمانده پایگاه تأکید کرد: بسیجی موظف است مقابل حرام اجتماعی بایستد و همانگونه که خانواده خود را نصیحت می­کند، دیگران را نیز امر به معروف و نهی از منکر کند.

جلیلی اثر تزکیه و گناه را با ذکر مثالی تبیین کرد: کسی که لباس تمیز بپوشد، به محض اینکه لکه سیاهی روی لباسش بیفتد، متوجه می­شود و آن­را تمیز می­کند؛ این درصورتی­است که اگر لباس کارگر معدن سیاه شده باشد، هرچقدر خاکی شود متوجه نمی­شود. گناه هم به همین صورت است. کسی که تزکیه کند می­فهمد که یک گناه چقدر اثر دارد، اما کسی که غرق در گناه است هرچقدر گناه کند، عین خیالش نیست.

فرمانده پایگاه در پایان سئوالی پرسید: هنگام انجام اولین گناه چقدر واهمه داریم؟ و در ادامه تأکید کرد: نباید بگذاریم قبح قضیه برایمان بریزد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5211مطالب مرتبط