پایگاه مقاومت بسیج شهیدان گمنام
 
سه شنبه 25 مهر 1396 -

رای به سایت :
1596
محبوب
صفحه نخست ›› حماسه و پایداری ›› حوزه 309 امام باقرالعلوم(ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهیدان گمنام
132
محبوب  
رای به خبر :
از خانواده شهید اسداللهی تجلیل شد
به همت پایگاه مقاومت بسیج شهیدان گمنام؛

از خانواده شهید اسداللهی تجلیل شد

بسیجیان پایگاه مقاومت شهیدان گمنام، در راستای تکریم و تعظیم مقام شامخ شهدای مدافع حریم ولایت، از خانواده معظم شهید حاج حمید اسداللهی تجلیل کردند.
calendar
تاریخ : 1395/05/17 - 05:31

به گزارش خبرنگار قسم از پایگاه مقاومت بسیج 19 شهیدان گمنام  حوزه 309 امام باقرالعلوم(ع)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، بسیجیان پایگاه مقاومت شهیدان گمنام، در راستای تکریم و تعظیم مقام شامخ شهدای مدافع حریم ولایت، از خانواده معظم شهید حاج حمید اسداللهی تجلیل کردند.

شهید حاج حمید اسداللهی خادم پژوهشی مرکز پژوهش‌های مسجد مقدس جمکران و کارشناس وزارت بهداشت، عضو امدادگران افتخاری سازمان جمعیت هلال احمر و فعال در مباحث جهادی در ایران و مخصوصاً در عرصه‌ی بین‌الملل – اسپانیا، پاکستان، یمن، بحرین و ...، مدیر اجرایی برنامه‌های مختلف اربعین حسینیعلیه‌السلام با طرح‌های منحصر به فرد، حافظ و قاری قرآن کریم بود.

مرد خدا و افتخار پدر، عناوینی بود که پدر شهید حاج حمید اسداللهی مدام میان کلامش از فرزندش تکرار می‌کرد.

وی در توصیه به جوانان گفت: رضای خدا، نماز اول وقت و وفای به عهد از بارزترین شاخصه‌های اخلاقی حاج حمید اسداللهی بود؛ که بنده خود و شما را به این سه خصلت سفارش می‌کنم.

پدر شهید خاطر نشان کرد: شهید حاج حمید اسداللهی پس از 12 سال همکاری با نیروهای مقاومت و حاج سیدحسن نصرالله، سرانجام 29 آذر 1393 هنگام اذان ظهر روز شهادت مولایمان حضرت امام حسنعلیه‌السلام در منطقه‌ی خان‌طومان به شهادت رسید.

شهید حاج حمید اسداللهی در بخشی از وصیت‌نامه‌ی خود خطاب به فرزندانش محمد و احمد، گفت: من شما را از خدا برای خودم نخواستم؛ از خدا خواستم فرزندانی به من دهد که سرباز امام زمانعجل‌الله‌تعالی بشوند... محمد جان! احمد جان! مهم‌ترین وصیتی که به شما دارم، تبعیت کامل از ولی فقیه است. بعد از آن ارتباط با قرآن و عترت. زندگی نکنید برای خودتان. زندگی کنید برای مهدیعجل‌الله‌تعالی؛ درس بخوانید برای مهدیعجل‌الله‌تعالی؛ ورزش کنید برای مهدیعجل‌الله‌تعالی؛ و سعی کنید خودتان را از جهات علمی، معرفتی و جسمانی آماده نصرت امام زمانعجل‌الله‌تعالی کنید.

جلیلی فرمانده پایگاه بسیج شهیدان گمنام در بازدید از این خانواده معظم، گفت: انبیاء و صدیقین، شهدا و صالحین، برترین مؤمنین در تسلیم نسبت به خدا، رسول و اوصیاء وی هستند. بر این اساس شاخصه بهرمندی از خدا و رسول بوده و الگوی جوامع توحیدی شمرده می‌شوند.

فرمانده پایگاه بسیج شهیدان گمنام خاطرنشان کرد: در اندک‌زمانی که با شهید حاج حمید آشنا بودیم، ایشان را آن‌گونه شناختیم که بیشتر اهل سکوت، اندیشه‌های راهبردی و حرفش توأم با عمل بود؛ و همیشه سربازی در حریم عترتعلیه‌السلام، خاصه برای مهدیعجل‌الله‌تعالی، محور اندیشه و سخنش بود.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 9133