پایگاه مقاومت بسیج شهیدان گمنام
 
سه شنبه 25 مهر 1396 -

رای به سایت :
1596
محبوب
صفحه نخست ›› بین الملل ›› حوزه 309 امام باقرالعلوم(ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهیدان گمنام
90
محبوب  
رای به خبر :
خبرنگاران چشم بینا و زبان گویای مردم در جامعه‌ی اسلامی هستند
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهیدان گمنام:

خبرنگاران چشم بینا و زبان گویای مردم در جامعه‌ی اسلامی هستند

فرمانده پایگاه بسیج شهیدان گمنام: خبرنگار چشم بینا و زبان گویای مردم، دیده‌بان صادق و نشر دهنده‌ی سریع رخ‌دادها در جامعه‌ی اسلامی است.
calendar
تاریخ : 1395/05/18 - 07:41

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهیدان گمنام  حوزه 309 امام باقرالعلوم(ع)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی، جلیلی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهیدان گمنام، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهدای خبرنگاری که برای ثبت لحظه‌های ناب دل‌دادگی رزمندگان اسلام، از جان خود گذشتند؛ 17 مرداد روز گام‌نهادن در وادی آگاهی و نیک‌اندیشی، از خبرنگاران بسیجی شجاع، صادق و پرتلاش که مجدّانه در سنگرهای خبر و رسانه فعالیت می‌کنند، قدردانی نمود.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهیدان گمنام گفت: خبرنگار چشم بینا و زبان گویای مردم، دیده‌بان صادق و نشر دهنده‌ی سریع رخ‌دادها در جامعه‌ی اسلامی است. وی نمایش قدرت نرم در معادلات بین‌المللی را همراه با تعهد و صداقت، رسالت سنگین خبرنگاران دانست.

جلیلی اظهار کرد: خبرنگاران، عالمان هنرمندی هستند که با اصول حرفه‌ای به مثابه یک متخصص، لحظات نابودشدنى و زوال‏یافتنى را تثبیت و ابدى مى‏کنند.

وی افزود: خبرنگاران باید در کنار مردم و مسئولان، واقعیت‌ها و تلاش‌های ملت شهیدپرور ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف را انعکاس دهند.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهیدان گمنام از خبرنگاران بسیجی خواست، در مقاطع حساس با جریان یک‌سویه‌ی رسانه‌های کشور‌های سلطه‌گر مقابله کرده و حقایق را ا فشا نمایند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 9133


مطالب مرتبط