پایگاه مقاومت بسیج حضرت زینب (س)
 
شنبه 04 خرداد 1398 -

رای به سایت :
35
محبوب
صفحه نخست ›› عکس خبری ›› حوزه 310 حضرت مرضیه (س) ›› پایگاه مقاومت بسیج حضرت زینب (س)
0
محبوب  
رای به خبر :
سردار قاسم سلیمانی و در راهپیمایی 22 بهمن
سردار قاسم سلیمانی و در راهپیمایی 22 بهمن

غیور مرد ایران , سردار فاسم سلیمانی درکنار ایرانیان مقیم کرمان به راهپیمایی پرداخت
calendar
تاریخ : 1396/11/23 - 02:52

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج حضرت زینب (س)  حوزه 310 حضرت مرضیه (س)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ، امروز دوشنبه مورخ 22 بهمن ماه سال 1396 سردار قاسم سلیمانی دلیر مرد جبهه های نبرد حق علیه کفار داعشی در کنارمردم به راهپیمایی و بزرگداشت آرمان های امام (ره) و انقلاب پرداخت و سخنرانی خود را ازکرمان ساعت 9 صبه آغاز کرد

گزیده ایی از سخنرانی ایشان بدین صورت بود :
 
خداوند سبحان را از اینکه در همه ناملایمات ما را از یک ملت صبور و پایدار بهره‌مند کرد شکرگذاریم و این ملت فرزندان خود را در راه اسلام فدا کردند.
عضی از انقلاب‌ها قشری و کارگری بودند، بعضی‌ها انقلاب عنصری بودند مثل انقلاب سیاه‌ها بر سفیدها، بعضی انقلاب‌ها نظامی بودند مثل انواع کودتاهای نظامی در دنیا، بعضی انقلاب‌ها با مداخله خارجی‌ها در یک کشور باعث یک دگرگونی و سقوط یک حاکمیت شد.
انقلاب اسلامی ایران ‌با هیچ یک از این عناصر شباهت ندارد و انقلابی بود که فقیر و غنی، شهری و روستایی، باسواد و بیسواد در صحنه حاضر شدند و همه اقشار را در درون خود به رهبری امام جا داد. انقلاب ما در زمانی به وقوع پیوست که آمریکا حاکم مطلق جهان بود و سخنان امام خمینی که نه شرقی و نه غربی همه را حیرت‌زده کرد.
همه ما از جنس مردم هستیم اما از ملت در وفا و صفا و اعتقاد آنها به اصول متحیریم و نمی‌دانیم چگونه می‌شود حق ملت را ادا کرد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5264مطالب مرتبط