پایگاه مقاومت بسیج حضرت زینب (س)
 
شنبه 04 خرداد 1398 -

رای به سایت :
35
محبوب
صفحه نخست ›› عکس خبری ›› حوزه 310 حضرت مرضیه (س) ›› پایگاه مقاومت بسیج حضرت زینب (س)
0
محبوب  
رای به خبر :
جناب آقای حجت‌ الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهور ایران در راهیمایی امروز
جناب آقای حجت‌ الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهور ایران در راهیمایی امروز

مراسم ویزه 22 بهمن امسال نیز همچون هرسال با شکوه برگزار شد
calendar
تاریخ : 1396/11/23 - 02:59

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج حضرت زینب (س)  حوزه 310 حضرت مرضیه (س)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ، مراسم رسمی امروز در میدان آزادی با انجام جلوه ‌های ویژه، ‌سقوط چتربازان نیروهای مسلح و انجام عملیات نمایش هوایی، ‌اجرای سرود، مداحی اهل بیت (ع) و سخنرانی رییس‌ جمهوری و قرائت قطع ‌نامه سراسری برگزار گردید.

مراسم گلباران مردم توسط بالگردهای ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در پایان این مراسم انجامگردید.
مراسم 22 بهمن که سخنران آن در تهران حجت‌ الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران است، نیم ساعت مانده به اذان ظهر پایان و نماز جمعه در دانشگاه تهران برگزار می ‌شود.

گزیدهای از سخنان حجت‌ الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران :

بسیار خرسندم که در سی و نهمین سالگرد انقلاب عظیم اسلامی ایران به عنوان نماینده ملت ایران به همه شما مردم فداکار و انقلابی تهنیت و تبریک عرض کنم و از خداوند بزرگ عظمت و درود فراوان برای روح امام راحل و ارواح طیبه همه شهیدانی که با نثار جان خود انقلاب بزرگ این سرزمین را به پیروزی رساندند، می‌فرستم.

امسال ویژگی دیگری هم دارد و آن اینکه ما وارد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی می‌شویم و سال آینده که سال چهلم است باید به معنای واقعی کلمه سال بلوغ این انقلاب باشد.

از لحاظ تاریخی ما چه بخواهیم و چه نخواهیم سال آینده چهلمین سال است و باید وحدت و اتحاد ملی را بیش از گذشته در سال آینده شاهد باشیم.

همه اقوام ایرانی و تمام مذاهب ایرانی و شیعه و سنی و تمام ادیان از جمله اسلام و مسیحیت و یهودی و زرتشیتی هرکس که این قانون اساسی را قبول دارد، او انقلابی به حساب می آید و باید به او احترام بگذاریم.

در سالی که گذشت در کنار مشکلات و کاستی‌ها، موفقیت‌ها و پیروزی‌های بسیار بزرگی را ملت ما به دست آورد که اولینش برگزاری شکوهمند انتخابات 29 اردیبهشت بود.

وی با اشاره به اینکه همه مردم پای صندوق آرا آمدند و به دنیا نشان دادند که به کشور، انقلاب و نظامشان عشق می ورزند اظهار کرد: 73 درصد از واجدین شرایط در انتخابات شرکت کردند و حماسه بزرگی به وجود آمدند و این انتخابات و حماسه حضور مردم به عنوان پیروزی بزرگب رای ملت ایران بود.

روحانی با بیان اینکه در سالی که گذشت ما بر تروریسم پیروز شدیم و موفقیتهای فراوانی برای نابودی تروریستها و داعش داشتیم، اظهار کرد: کمک ما به مردم عراق و سوریه به ثمر نشست و ملتهای این منطقه از شر تروریست‌ها نجات یافتند.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5264مطالب مرتبط