پایگاه مقاومت بسیج شهید مرتضی مطهری
 
یکشنبه 05 خرداد 1398 -

رای به سایت :
33
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 270 نفیسه ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید مرتضی مطهری
1
محبوب  
رای به خبر :
اولین دوره کلاس آموزشی سبک همسرداری اسلامی در پایگاه مقاومت شهید مطهری برگزارشد.
اولین دوره کلاس آموزشی سبک همسرداری اسلامی در پایگاه مقاومت شهید مطهری برگزارشد.

اولین دوره کلاس آموزشی سبک همسرداری اسلامی برای گروه طرح صالحین بزرگسال عصردیروزبا حضور مشاور خانواده در پایگاه مقاومت شهید مطهری برگزارشد.
calendar
تاریخ : 1396/06/08 - 09:27

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید مرتضی مطهری  حوزه 270 نفیسه  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،اولین دوره کلاس آموزشی سبک همسرداری اسلامی برای گروه طرح صالحین بزرگسال عصردیروزبا حضوردشتی مشاور خانواده در پایگاه مقاومت شهید مطهری برگزارشد. 

مشاور خانواده  گفت : یکی از موضوعات مهمی که هر مؤمنی خواهان فهم آن از کلام گوهربارمعصومین علیهم السلام است، موضوع «آیین همسرداری» است.

وی افزود : اسلام برای زن و شوهر، حقوق واجب و مستحبی قرار داده که لازم است رعایت کنند و مراقب باشند که این دستورات حیات‌بخش را زیر پا نگذارند چرا که این حقوق، پایه‌های اساسی خانواده را تشکیل می‌دهد و خیر و سعادت، لذّت و آرامش و بقای زندگی مشترک را تأمین می‌کند.

دشتی مشاور خانواده مهمترین وظایف متقابل زن و شوهر نسبت به هم را بیان داشت:  حفظ حریم و احترام و خوش رفتاری با هم، اجتناب از سوء ظن های بی مورد، پرهیز از تندخوی، بدزبانی، درشت گفتاری، ترشروی و سرسنگین نبودن در برابر یکدیگر،  اجتناب از تمجید دیگران در مقابل یکدیگرو تحقیر نکردن یکدیگر و همین طور خویشان و بستگان همدیگراشاره کرد.

 


 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 8630مطالب مرتبط