پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی
 
دوشنبه 29 بهمن 1397 -

رای به سایت :
72
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای سیاسی ›› حوزه 311 امام جعفر صادق (ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی
0
محبوب  
رای به خبر :
آمدنیوز هک شد!!
آمدنیوز هک شد!!

سردبیران کانال معاند آمدنیوز که تلاش‌هایشان در اغتشاشات اخیر ناکام ماند در حرکتی ناشیانه سعی در جلب توجه و توجیه وجهه خود دارند. گویا اختلافات داخلی عامل هک و پاک شدن بسیاری از مطالب این کانال ضدانقلاب بوده است.
calendar
تاریخ : 1396/11/11 - 14:04

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی  حوزه 311 امام جعفر صادق (ع)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،

کانال تلگرامی ضدانقلاب «آمدنیوز» که به فتنه‌انگیزی و دروغ‌پراکنی علیه انقلاب‌اسلامی و جمهوری‌اسلامی می‌پرداخت و به ابزار دست سرویس‌های جاسوسی غربی تبدیل شده بود، صبح امروز هک شد و تمام مطالب پیشین آن حذف و چندین سند از پشت‌پرده ارتباط «روح‌الله زم» با موساد افشا شد.

در جریان اغتشاشات اخیر در چند شهر کشورمان، این کانال تلگرامی همچون بسیاری از رسانه‌های وابسته به دولت‌های بیگانه، آتش‌بیار معرکه بود و مخاطبینش را به حضور در اغتشاشات دعوت می‌کرد.

کانال معاند و صهیونیستی آمدنیوز که نقش مهمی در تحریک اذهان برخی افراد ناآگاه برای ایجاد اغتشاش و ناآرامی در ایران داشت، پس از بی‌نتیجه ماندن تلاش‌ها و از دست دادن جایگاه خود در میان کاربران،  طی حرکتی ناشیانه سعی در جلب توجه و توجیه وجهه خود دارند.

از ساعاتی پیش ادمین‌های این کانال با انتشار پست‌هایی متضاد و دوگانه دست به افشای برخی اسناد علیه مؤسس این کانال زدند. آنها با انتشار فایل‌های صوتی با صدای روح‌الله زم و تصویری از صفحه تحریریه و در کنار آن پستی با امضای زم مبنی بر دروغ‌پراکنی علیه وی توسط سردبیران این کانال با هدف تخریب او طرح تازه‌ای از فریب کاربران را برنامه‌ریزی کردند.

با توجه به پیشینه آمدنیوز و افشاگری‌های ندا امین نویسنده و همکار روزنامه تایمزاسرائیل درباره سابقه ادمین این کانال در  هک جعلی آن به دست خود، گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که این افشاگری‌ها، تبلیغی در راستای توجیه وجهه آمدنیوز پس از ناکامی‌های اخیرش می‌باشد. انتشار دو پست مخالف توسط ادمین‌ها باتوجه به دسترسی و امکان حذف هرکدام، این سوال را برای کاربران ایجاد می‌کند که چرا هیچیک پست مخالف را حذف نمی‌کند. چرا روح‌الله زم با وجود آنکه امکان حذف  فایل‌های صوتی خود را دارد این کار را نمی‌کند و همینطور ادمین دیگری که این اسناد ضد زم را در صفحه باقی گذاشته است.

 

با استناد به گفته‌های ندا امین و نمایش مضحک سردبیران و ادمین‌های این کانال در تخریب یکدیگر، امکان تبلیغی بودن این اقدام برای کسب جایگاه از دست رفته قوی‌تر می‌شود.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 19169مطالب مرتبط